Шановні Южноукраїнці, територіальна громадо!
Завершились місцеві вибори 2020. При низькій активності наших мешканців на п’ять років о...
Res --> 1
В силу відомих обставин країни світу отримали потребу, за якої вимушено культивується новий вимір культури. Його можемо назвати – «Спільне виживання». В країнах сходу гарно відомо, що є одне слово, яке обумовлює дії людини - це виживання. Гостра респіраторна хвороба COVID-19, спричинена коронавірусом SARS-CoV-2» і є тією обставиною, яка має спонукати нас всіх боротись за наше виживання.
На жаль, цей процес проходить нерівномірно і з певними відхиленнями, та інколи і з прямим ігноруванням чинних вимог норм Закону і самого життя. Але мабуть потрібен час, коли наступить усвідомлення того, що з палкою над кожним стояти не можливо і не треба, бо вимогу умов нашого життя, яку ми отримали від сил природи, яка породила і нас самих, нам не змінити, а відчувати маємо навчатись.
Приведу приклад. З причин карантинних вимог ми відмовились від святкування «дня міста», діє обмеження щодо навчання та утримання наших дітей в садочках та багато інших факторів, які ми маємо враховувати в нашому житті. Напередодні «Дня будівельника» до виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради надійшло звернення від голови Миколаївської обласної профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України надати дозвіл на організацію свята з цієї нагоди в Палаці культури «Енергетик» та біля його, на прилеглій площі.
Такий письмовий дозвіл надав керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник міського голови Кольчак О.М., де було чітко вказано, що при проведенні святкових заходів організатори мають неухильно дотримуватись вимог адаптивного карантину. Але цього не відбулось. Містяни вже забули, коли так розмашисто відбувалось святкування одного з професійних свят.
Та головне в іншому - організатори порушили Закон і фактично створили умови для стрімкого поширення хвороби COVID-19 на все місто, а попереду 1 вересня і ми ризикувати не можемо. Виходячи з викладеного, аби надалі всі з розумінням ставились до того, що Закон один до всіх, матеріали про порушення, які було допущено при святкуванні «Дня будівельника» направляються в правоохоронні органи.
Міський голова В. Пароконний
далі не зайве нагадування вимог до нашого життя
З 1 серпня набуває чинності постанова Кабінету Міністрів від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
Відповідно до документа, адаптивний карантин в Україні продовжений до 31 серпня 2020 року.
Залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони буде поділено на декілька зон: зелену, жовту, помаранчеву і червону за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Зелена зона передбачає:
— перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;
— проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;
— кінотеатри із заповненістю на 50%;
— перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.
Жовта зона (+ обмеження зеленої), забороняється:
— відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.
Помаранчева зона (+ обмеження жовтої), забороняється:
— діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;
— діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
— планові госпіталізації в лікарнях;
— спортзали, фітнес-центри, заклади культури;
— прийом нових змін в дитячі табори;
— обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.
Червона зона (+ обмеження помаранчевої), забороняється:
— робота громадського транспорту;
— відвідування закладів освіти;
— діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.
Перетин кордону: з країн «зеленої зони» – потрібен тільки страховий поліс. Для країн із «червоної зони» – потрібен поліс + самоізоляція на 14 днів або ПЛР-тест.
Регіоном із значним поширенням COVID-19 вважається регіон, в якому наявна одна з таких ознак:
1. Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50 відсотків;
2. Середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА становить менше ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;
3. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить більш як 11 відсотків;
4. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить більш як 10 відсотків.
5. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 застосовується у разі реєстрації більше восьми випадків на 100 тис. населення сумарно за останні сім днів.
— Посилення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається за поданням головного державного санітарного лікаря регіону.
— Перехід регіону з однієї в іншу зону можливий за умови, коли 5 днів поспіль там спостерігаються зміни одного із визначених показників. Обмеження діятимуть на всіх рівнях, включаючи “зелений”. Серед обов’язкових вимог — носіння масок у громадських місцях, проведення масових заходів лише за умови перебування не більше 1 особи на 5 м.кв., заповненість кінотеатрів - не більше, ніж на 50%, перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях. Найбільш жорсткий карантин буде діяти в “червоній зоні”.
— З 1 вересня 2020 року в Україні відкриються всі школи. Однак, якщо епідеміологічна ситуація в районі не буде задовольняти вимогам МОЗ, освітні заклади будуть змушені закрити на карантин. Закривати школи будуть тільки в районах «червоної зони» – де високий показник захворюваності на атипову пневмонію.
— В Україні розпочнеться поступове залучення глядачів на футбольні матчі за умов дотримання низки карантинних вимог. Основними вимогами є: заповнення секторів стадіону глядачами не більше ніж на 25 відсотків, дотримання соціальної дистанції, забезпечення наявності дезінфекторів на стадіонах, проведення термоскринінгу на вході.
фото ряд та вислови мешканців міста мають посилити цю тему
Завершились місцеві вибори 2020. При низькій активності наших мешканців на п’ять років о...
Згідно розпорядження міського голови від 19.10.2020 №194-р «Про початок опалювального періоду...
Причиною більшості проблем енергоринку є дії членів НКРЕКП, - Кучеренко Дії членів Національної к...
За 2019 рік на проспекті Незалежності в місті Южноукраїнськ скоєно 32 ДТП. За 2020 рік (станом на...
Що нового нас чекає в 2021 році? Перше - це новий бюджет держави, а від нього наш міський бюджет....
Доводимо до відома мешканців міста Южноукраїнська інформацію про те, що 13 жовтня 2020 року о 15 год...
Останнім часом в мережі зв’явилось багато інформації про спростування небезпеки, яку несе КОВІ...
Директор Інституту біохімії імені Палладіна НАН України академік Сергій Комісаренко назвав вітамін,...
КП ТВКГ нашого міста відоме проблемами в ньому і навколо нього. Коли – Комунальні тарифи &n...