Військові та ветерани можуть безоплатно отримати комплексну стоматологічну допомогу в 331 профільному медзакладі України
Допомога та турбота про військових є пріоритетним напрямом роботи для всіх державних інституцій. Сам...
Res --> 1
Законами України від 3 червня 2021 року № 1534-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю, який набрав чинності з 01.10.2021 (далі – Закон) та від 29 червня 2021 року №1582-ІХ «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю (далі – Закон 1582), з 1 жовтня 2021 року встановлюються нові правила щодо дотримання габаритно-вагового контролю на дорогах та відповідальності за їх порушення.
Закон був розроблений з метою недопущення руйнування автомобільних доріг, поліпшення стану безпеки дорожнього руху, зменшення кількості ДТП та збереження життя і здоров’я людей.
Процедура автоматичного нарахування штрафів:
Комплекс зважування -в-русі (WIM-станція) фіксує перевищення встановлених норм і відправляє інформацію в Центр обробки даних. Інспектор перевіряє її, формує постанову і накладає електронний підпис. Підпис цього постанова буде друкуватися і направлятися порушнику. Дані, зафіксовані за допомогою засобів фото- і відеозйомки, зокрема в автоматичному режимі, стануть підставою для накладання штрафів.
Які штрафи передбачено штрафи:
За перевищення габаритно-вагових норм на 5-10% штраф складає 500 неоподатковуваних доходів громадян (8500 грн.), при перевищенні норм на 10-20% штраф зросте до 1000 мінімумів (17000 грн.), на 20-30% - 2000 неоподатковуваних мінімумів (34000 грн.), понад 30% - 3000 – мінімумів (51000 грн.)
Ухилення або відмова від проходження габаритно-вагового контролю, а також перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, розташування транспортних засобів, розташування транспортних засобів на проїзній частині, вчинення правопорушень в зоні габаритно-вагового контролю спричинить накладення штрафу в розмірі 3000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (51000 грн.)
Штраф за невиконання вимог працівників Укртрансбезпеки про зупинку транспортного засобу в розмірі 3 тисяч неоподаткованих мінімумів (51000 грн.) тепер буде платити власник, а не водій транспортного засобу.
Також аналогічний за розміром штраф вводиться за внесення вантажовідправником недостовірних відомостей про масу або габаритах вантажу в товарно-транспортну накладну. У свою чергу, за невиконання законних вимог посадових осіб Укртрансбезпеки встановлений штраф у розмірі 50-150 неоподаткованих мінімумів доходів (850-2550 грн.)
На основних шляхах, які ведуть до м.Миколаєва, з 01.10.2021 в цілодобовому режимі роботи будуть функціонувати 5 пересувних габаритно-вагових комплексів, до роботи яких будуть залучено, поряд з співробітниками Укртрансбезпеки та патрульної поліції, співробітники контролюючих органів і виконавчої влади.
Допомога та турбота про військових є пріоритетним напрямом роботи для всіх державних інституцій. Сам...
У квітні 2022 року Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров&rsquo...
З метою збору коштів для допомоги українським військовим, які постраждали внаслідок бойових дій, Нац...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
Цей підрозділ відточує бойову майстерність і готується до застосування за призначенням у зоні активн...
13 квітня у Миколаївській області оголошено Днем жалоби за загиблими внаслідок російської ракетної а...
Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з род...
Я співчуваю Цього достатньо, аби словами підтримати людину, яка проживає втрату. Все інше можна с...
Вони постійно перебувають поруч із ними у лікарнях, центрах реабілітації чи вдома. Вони беруть на се...
Шкільні ліги – це спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Цьогорі...