Майстер-клас до дня десерту. Іванівська бібліотека-філія
1 лютого у світі відзначають Міжнародний день десерту. Це свято хоч і не офіційне , але з кожним рок...
Res --> 1
Для користувачів бібліотеки найкращою новиною є те, коли у бібліотеці з’являється нова книга. До бібліотеки для дорослих надійшло 317 примірників нових книг. Нагадуємо, що наша бібліотека увійшла в 606 бібліотек України, відібраних Українським інститутом книги для участі в Програмі поповнення книжкових фондів публічних бібліотек.
Це нова сучасна література українських видавництв, різної тематики та на будь-який смак. Ці книги – вагомий внесок у формування книжкового фонду бібліотеки.
Щойно книги пройдуть обробку і потраплять до книжкових полиць бібліотеки ви зможете повною мірою насолодитися знайомством з цими виданнями.
Дякуємо Українському інституту книги і впевнені, що кожна з книг обов’язково знайде свого читача.
1 лютого у світі відзначають Міжнародний день десерту. Це свято хоч і не офіційне , але з кожним рок...
Читачі Іванівської бібліотеки-філії до 95-ої річниці від дня народження відомого дитя...
До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту працівники Південноукраїнської міської бібліотеки...
Сьогодні, 29 січня 2025 року, українська спільнота вшановує 107-річницю героїчного бою молодих хлопц...
До Дня пам’яті Героїв Крут Південноукраїнська міська бібліотека підготувала Екскурс в історію...
Костянтинівська бібліотека-філія приєдналась до вшанування Міжнародного дня пам&rsqu...
У Панкратівському бібліотечному пункті до Дня Соборності України оформлено книжкову викла...
В Іванівській бібліотеці-філії до Дня Соборності України презентовано виставку-присвяту «...
У День Соборності України Костянтинівська бібліотека-філія провела годину єднання «Україна єди...