Оформлення права власності на земельні частки (паї) продовжено до 01 січня 2028 року
8 листопада 2024 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих а...
Res --> 1
Другий рік поспіль наша країна потерпає не тільки від локальних забруднень підприємств та громадян, але й від значно страшнішого забруднювача – військових дій. Наслідки війни буде відчувати наше довкілля ще довгі роки. Саме тому ми уже зараз повинні почати роботу над ліквідацією наслідків екологічної катастрофи та відновленням українського довкілля.
16 вересня 2023 року під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні Світу.
Головна ціль дня прибирання – сформувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.
У прибиранні звичайно беруть участь комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються в різних форматах на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, освітяни, лідери думок, пересічні громадяни.
Можливі формати участі в даному заході:
1. Для всіх, онлайн: цифрове прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет ресурсів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу.
Результати можна реєструвати на сайті Всеукраїнського молодіжного руху Let’s do it Ukraine letsdoitukraine.org/digitalcleanup.
2. Колективні прибирання на території установ, організацій, закладів освіти. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – перевірена ДСНС на безпечність, у випадку сигналу тривоги всі мають спускатись в укриття.
3. Традиційні прибирання допускаються виключно на рекомендованих органами місцевого самоврядування локаціях.
4. Формування Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай», сортування вторинної сировини та відправка на переробку.
5. Розбір завалів.
6. Українці за кордоном також можуть приєднатися - організувати онлайн або офлайн прибирання, подякувати приймаючим містам та підтримати своє рідне місто навіть на відстані.
Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine пропонує зареєструвати результати своєї участі у Всесвітньому дні прибирання до 25 вересня 2023 року включно за посиланням https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP18.
8 листопада 2024 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих а...
Рішенням Южноукраїнської міської ради від 03.10.2024 №1962 затверджено переліки земельних ділянок ко...
Комунальні підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» та «Служба ко...
16 серпня 2024 року у залі виконкому відбулось чергове засідання робочої групи щодо обстеження водни...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.07.2019 № 397 затвердже...
До Дня відмови від поліетиленових пакетів відділ екології, охорони навколишнього середовища та земел...
Цього літа через раннє настання спекотного та посушливого періоду прискорилося дозрівання трав. &nbs...
У червні 2024 року було проведено прибирання засміченої ділянки полезахисної лісосмуги біля розгалуж...
Наприкінці травня 2024 року було завершено прибирання двох несанкціонованих місць накопичення сміття...