AA

Виставка проектів архітектурного конкурсу

З 25.01.2022 по 07.02.2022 включно

 

в фойє Будинку Культури «Енергетик», що за адресою: проспект Незалежності, 10

відбудеться виставка конкурсних проектів відкритого архітектурного конкурсу на визначення кращої проектної пропозиції із комплексної реконструкції центральної частини (проспект Незалежності) міста Южноукраїнська.

Виставку організовує виконавчий комітет Южноукраїнської мсіької ради за підтримки галереї «Гард».

Відвідування виставки   - безкоштовне, але обов’язково  в захисних масках або респіраторах і при дотриманні безпечних відстаней – не менше ніж 1,5 метру.

З метою дотримання карантинних заходів, відвідувачі виставки повинні мати документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)  або  негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до відвідування виставки.

Читайте також

Конкурс на заміщення вакантної посади

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад - головного спеціаліста (уповноваженої особи з питань проведення публічних закупівель) сектору господа...

Конкурс на заміщення вакантної посади

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»:...