AA

СК «Олімп» 

Спортивний комплекс «Олімп»

управління соціальних об’єктів відокремленого підрозділу «Південноукраїнська АЕС»

державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"


ДИРЕКТОР: майстер спорту СРСР з греблі на каное Олександр СТЕПАНЦОВ55001, Миколаївська область
м. Южноукраїнськ
вул. Спортивна, 1


РЕЖИМ РОБОТИ
з 8.00 до 21.00
без вихідних


(05136)

директор (секретар)

5-90-53

рецепція

5-59-10

каса

5-98-75

сектор господарського забезпечення

5-52-52

відділ розвитку дитячого та юнацького спорту

5-72-73

сектор навчально-спортивної роботи

5-72-73


НОВИНИ


СК «ОЛІМП» УСО ВП ПАЕС ДП НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» - найбільший спортивний комплекс в місті Южноукраїнськ загальною площею 2 100 кв.м. Місце ідеально підходить для спортивних тренувань, групових, індивідуальних занять, змагань, різноманітних масових спортивних заходів.

35 років існування, вигідне розташування у центрі живописної паркової зони міста, професійний підхід тренерів, інструкторів, ряд послуг, які можна знайти лише в СК «Олімп», вигідно відрізняють його від інших спортивних закладів.  

Завдяки зусиллям безлічі людей були створені умови, які і наразі дозволяють великим і маленьким відвідувачам повноцінно займатись улюбленими видами спорту, рекреацією, підтримувати форму та здоровий спосіб життя.

Оснащено спортивний комплекс: роздягальнями для спортсменів, гардеробною, душовими, тренерськими кімнатами, кабінетом медичних працівників, лабораторією, місцями очікування. Біля спортивного комплексу є автомобільна парковка.

Матеріально технічна база, яка оновлюється та покращується включає: облаштований ігровий зал площею 1008 кв.м., глядацький балкон, зал боксу 288 кв.м., зал єдиноборств, греко-римської боротьби, аеробіки. Поруч з центральною будівлею комплексу знаходиться футбольне поле стадіону «Олімп». 

Тут перший в місті 25-метровий басейн з сауною, який можуть відвідувати до 400 осіб на добу. Працює щодня.

У тренажерному залі СК «Олімп» площею 312 кв.м. в комфортній атмосфері можуть тренуватись люди з різнем рівнем можливостей та різними уподобаннями.

Зручна абонементна сітка, вартість яких залежить не тільки від кількості занять, а й комплексного охоплення спортивних направлень дає змогу обрати зручний варіант. Для працівників ВП ПАЕС діють знижки.

На сторінці FACEBOOK «Соціальні об’єкти південноукраїнського енергокомплексу» повідомляємо про режим робити закладу, ціни та новини.

Ми завжди готові стати для вас помічником на шляху до здорового способу життя.