AA

Савостов Олександр Сергійович

Савостов Олександр Сергійович

04.06.1977 - 17.09.2022

Командир стрілецького відділення, сержант.

Майстер спорту з веслування на байдарках і каное, багаторазовий чемпіон та призер України був патріотом своєї Батьківщини та справжнім бійцем не лише на фронті, а й у житті.

Ті, хто знав Олександра Савостова, відзиваються про нього як про надійного друга, цілеспрямовану та відповідальну людину. За яку б справу він не взявся, робив її на відмінно, кажуть вони. Друзі розповідають, що у нього були золоті руки.

Олександр у минулому професійний спортсмен з веслування на байдарках. В парному веслуванні виграв не один чемпіонат України. У четвірці виступав на чемпіонаті Європи в Болгарії. Олександр боляче сприймав програші, проте не ламався, навпаки збирався з силами і наступного разу перемагав. Він став багатократним переможцем в юнацьких чемпіонатах і кубках України. Близько десятка найвищих нагород заробив у Чемпіонатах України в дорослій категорії на різних дистанціях і в різних човнах. Мав багато медалей та був майстром спорту. Після закінчення спортивної кар’єри, він мріяв зайнятися тренерською діяльністю в рідному Южноукраїнську, але втілити плани не вдалося.

Останнім часом чоловік займався каменярським ремеслом: будував надійні огорожі. Він знайшов себе в цій справі не випадково, його батько теж будівельник. Олександр Савостов вирізнявся веселою вдачею та комунікабельністю. У нього було багато друзів-спортсменів в Україні та за кордоном.

Саша пішов на війну, бо був справжнім бійцем. У професійному спорті виховуються такі якості, як відповідальність та цілеспрямованість. За словами друзів, з Олександром Савостовим можна було піти в бій. Він своїх не кидав у важку хвилину.

Похований на Алеї Слави.