AA

Миколаївщина туристична: Южноукраїнськ – привабливий для туристів

   

Миколаївщина туристична:

Южноукраїнськ – привабливий для туристів

Традиційно, більшість українців влітку 2014 року поїдуть за кордон, але прихильникам українського туристичного продукту також чималий вибір. Свої можливості активного, екстримального, пляжного відпочинку демонструє Миколаївщина, де активно розвивається сільський зелений та міський туризм.

Зазвичай, літній туристичний сезон у більшості асоціюється з пляжним відпочинком, але є різні форми й активного відпочинку. Активний відпочинок, екскурсійні подорожі вже дійсно дають можливість за помірні кошти відпочити і отримати позитивні враження.

Все більше обертів набирає оздоровчо-туристичний сезон у місті Южноукраїнську. Саме Южноукраїнськ може похизуватись активним відпочинком!

Так, рафтинг у місті Южноукраїнську користується великою популярністю, лише з початку туристичного сезону (травень місяць) – «Володарями водної стихії» відчули себе туристи з міст Києва, Одеси, Миколаєва та рідного міста Южноукраїнська. 

Переконані, що так званими внутрішніми туристами треба вважати і мешканців міста Южноукраїнська, адже багато з них нічого не знають про його історію. Тому, перш за все, туристичний сезон – для Южноукраїнців.

Тож, для юних спортсменів – вихованців комунального закладу «Южноукраїснька дитячо-юнацька спортивна школа» були проведені пізнавальні туристичні екскурсії містом, до Храму «Христа-Спасителя»,  Южноукраїнського міського історичного музею. Скориставшись нагодою  та дружніми сусідськими відносинами, спортсмени КЗ ЮДЮСШ відвідали базу відпочинку «Едем» Доманівського району, де їх радо зустрічали.

Викликає неабияку зацікавленість у жителів довколишніх районів Южноукраїнській міській історичний музей, лише з травня місяця науковим співробітником музею було проведено 61 екскурсію та відвідувачів нараховувалось у кількості 1530 осіб.

Десять років поспіль Южноукраїнською громадською організацією альпінізму, скелелазіння, спортивного туризму та орієнтування клубом «Азимут» проводяться відкриті змагання «Пам’яті В. Крата», де відчути екстрим на скелях Південного Бугу приїздять скалолази з міст Києва, Харькова, Одеси, Миколаєва, Чернігова, Ірпіня, Стрия, Черкас.

Чого вартий щорічний туристичний фестиваль «Відпочивай активно», що проходе на скельних масивах Південного Бугу неподалік міста Южноукраїснька. Відвідувачі з багатьох областей України (Львівської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Чернігівської, Черкаської та ін.) можуть себе проявити у змаганнях з гірського туризму, взяти участь у туристичному квесті, конкурсі бардівської пісні та ін.

З вищепереліченого та з особистих висновків  з впевненістю та сміливо можна зазначити,  що «Миколаївщина – територія, приваблива для туризму і відпочинку!».

Переконатись у цьому може кожен!