AA

Законодавча база підприємництво

Книга відгуків та пропозицій

Всі підприємства (одиниці) роздрібної торгівлі та заклади ресторанного господарства незалежно від форм власності ведуть Книгу відгуків і пропозицій встановленої форми, в яку споживачі записують скарги, пропозиції, відгуки та зауваження.

Книга відгуків та пропозицій розміщується на видному і доступному місці в куточку покупця.

Інструкція про Книгу відгуків і пропозицій на підприємствах роздрібної торгівлі та у закладах ресторанного господарства

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/print/REG1361.html

Журнал реєстрації перевірок

Упровадження Журналу реєстрації перевірок здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності на добровільних засадах на підставі ст. 7 Указу Президента України від 23.07.98 № 817/98 "Про деякі заходи з дерегулювання підприємницької діяльності".

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/U817_98.html

Журнал реєстрації перевірок зберігається за місцем здійснення підприємницької діяльності і ведеться суб'єктами підприємницької діяльності всіх форм власності з метою недопущення несанкціонованих перевірок.

Порядок його ведення затверджено наказом Державного комітету України з питань розвитку підприємництва від 10.08.98 № 18, зареєстрованим у Мін'юсті України 1.10.98 за № 619/3059.

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/REG3059.html

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради звертає увагу суб’єктів господарювання на зміни  розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв  вітчизняного виробництва, встановлених  постановою  Кабінету  Міністрів України   від 3 серпня 2011 р. N 819 "Про встановлення  розміру  мінімальних  оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних  напоїв  вітчизняного  виробництва" . Вказані зміни набрали чинність 05 серпня 2011 року.

 УВАГА! Постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.2011 №794 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для мікрокредитування суб’єктів малого підприємництва.

Згідно з вищевказаним Порядком, Український фонд підтримки підприємництва надає бюджетні кошти суб’єктам малого підприємництва на конкурсних засадах на поворотній основі за умови забезпечення виконання зобов’язання щодо їх повернення та сплати відсотків за користування бюджетними коштами на рівні 1,5 облікової ставки Національного банку.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: (022) 67-00-56, 67-00-58.

Деякі  операції звільняються  від ПДВ

Постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2011 р. N 867 затверджено перелік виробів медичного призначення, операції з  постачання  яких  звільняються  від  оподаткування  податком на додану вартість. Дана постанова набрала чинність 16 серпня 2011 року.

З 1 січня 2012 року  державна реєстрація новостворених юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців буде здійснюватися  з видами економічної діяльності виключно  за  КВЕД – 2010.

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України" (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва)

УВАГА!  Постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.2011 №851 затверджено Порядок декларування наявності цукру.

До уваги юридичних осіб! Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України вiд 16.11.2011 №1182 «Про затвердження модельного статуту товариства з обмеженою відповідальністю.

До відома суб'єктів господарювання! Внесено зміни до Закону України «Про захист прав споживачів» щодо надання (отримання) споживчих кредитів