AA

МЕЛЬНИК Д.Г.

МЕЛЬНИК

Дмитро Григорович

 

Народився Дмитро Григорович Мельник  15.02.1944 року в селі Бобриця, Канівського району, Черкаської області, в селянській родині.

Після закінчення в 1962 році Київського топографічного технікуму розпочав трудову діяльність у підприємстві № 8 Головного управління геодезії і картографії міністерства геології і охорони надрів СРСР, в місті Новосибірську. В 1963 році був призваний в ряди Радянської Армії.

З 1968 по 1969 рік працював інженером – конструктором проектного відділу  Дніпровського ордена Леніна металургійного заводу м. Дніпродзержинська, Дніпропетровської області.

В 1969 році приступив до роботи в Управління будівництва Ордена Леніна "Дніпробуд"  майстром – геодезистом будівельного управління.

З 1974 по 1979 рік працював на будівництві гідровузла Костешти–Стинка в смт. Костешти Молдавської республіки.

З 1979 року будівельне управління перейменовано в Будівельне управління по будівництву гідротехнічних споруд Южноукраїнського енергокомплекса та переведено в м. Южноукраїнськ Миколаївської області де працював прорабом, виконуючим обов’язки заступника управляючого треста – майданчика по кадрам і побуту, головним геодезистом.

В 1992 році по переводу перейшов працювати  у виконавчий комітет  Южноукраїнської міської ради завідуючим відділом землевпорядкування. 

З 1996 року переведений начальником Южноукраїнського міського відділу земельних ресурсів.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 18.04.1989 №115 -  почесний громадянин м. Южноукраїнськ.

Працював в товаристві з обмеженою відповідальністю "Обласний земельно-кадастровий центр" спеціалістом-землевпорядником. 

Помер 8 вересня 2017 року.