Депутати Южноукраїнської міської ради VІІ скликання

СПИСОК
депутатів Южноукраїнської міської ради VІІ скликання

 

№ п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутатів міської ради

Назва політичної партії (блоку) від якої обрано депутата

1.

Бабич Віктор Володимирович

Українська партія "Єдність"

2. Бацман Галина Петрівна Українська партія "Єдність"

3.

Борець Микола Миколайович

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

4.

Венгер Володимир Михайлович

Політична партія "Опозиційний блок"

5.

Вороніна Оксана Сергіївна

Українська партія "Єдність"

6.

Горностай Сергій Валерійович

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

7.

Григорян Ерік Юрійович

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

8.

Гут Світлана Станіславівна

Українська партія "Єдність"

9.

Дзюбенко Людмила Петрівна

Українська партія "Єдність"

10.

Добровольський Андрій Анатолійович

Українська партія "Єдність"

11.

Журба Сергій Миколайович

Українська партія "Єдність"

12.

Захарова Олена Вікторівна

Українська партія "Єдність"

13.

Зеленюк Андрій Вікторович

Українська партія "Єдність"

14.

Іщенко Людмила Володимирівна

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

15.

Квасневський Євген Анатолійович

Політична партія "Наш край"

16.

Козявкін Анатолій Петрович

Політична партія "Наш край"

17.

Кривіцька Жанна Олександрівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ  - УКРОП"

18.

Курдасов Олександр Олександрович

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

19.

Мілюк Валентина Володимирівна

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

20.

Носан Микола Миколайович

Українська партія "Єдність"

21.

Олійник Надія Вікторівна

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

22.

Палій Олександр Васильович

Українська партія "Єдність"

23.

Потапова Людмила Аркадіївна

Політична партія «Опозиційний блок»

24.

Рибакова Людмила Анатоліївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ  - УКРОП"

25.

Севастьянова Олена Миколаївна

Українська партія "Єдність"

26.

Снітков Сергій Михайлович

Політична партія "Опозиційний блок"

27.

Татьков Федір Сергійович

Політична партія "Наш край"

28.

Толкач Анатолій Петрович

Українська партія "Єдність"

29.

Узунов Вадим Миколайович

Українська партія "Єдність"

30.

Фунтікова Оксана Михайлівна

Українська партія "Єдність"

31.

Черьомухіна Наталя Миколаївна

Політична партія "Опозиційний блок"

32.

Шевчук Людмила Миколаївна

Українська партія "Єдність"

33.

Шевчук Олеся Юріївна

Політична партія "Наш край"

34.

Ярошенко Сергій Вікторович

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"