![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/93a276018dac3a7e42f265badb3168af.jpeg)
24 липня у рамках проєкту «Громада – влада: діалог, довіра, дія» ВБО «Інститут місцевого розвитку» проведе онлайн-конференцію «Молодіжна партисипація в Україні: досвід і виклики»
24 липня у рамках проєкту «Громада – влада: діалог, довіра, дія» ВБО «Інститут місцевого розвитку» проведе онлайн-конференцію «Молодіжна партисипація в Україні: досвід і виклики» (початок – о 14:00, підключення учасників на платформі «ZOOM» – з 13:45). Під час зустрічі обговорюватиметься таке: Виклики, завдання та можливості молодіжної партисипації в Україні, у т. ч. в умовах воєнного стану (на прикладі Покровської територі...