У дитячому таборі ПАЕС «Іскра» провели День безпеки
На базі оздоровчо-реабілітаційного комплексу «Іскра» філії «ВП ПАЕС» для діт...
Res --> 1
Землетрус, що стався 7 серпня на півдні Донецької області в районі міста Маріуполь, не вплинув на роботу енергоблоків Южно-Української АЕС.
Як повідомляє Головний центр спеціального контролю Державного космічного агентства України, магнітуда землетрусу складала близько 4,9 бала. Глибина епіцентру - 10 кілометрів.
За інформацією фахівців ЮУАЕС, землетрус не вплинув на роботу атомної станції. Порушень експлуатаційних меж на енергоблоках немає. Системи фізичного захисту ЮУАЕС працюють у штатному режимі. Радіаційний фон на проммайданчику не змінився та відповідає показникам природних фонових значень, заміряних до пуску станції. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень.
Обладнання системи сейсмометричного контролю та сигналізації на ЮУАЕС обслуговують фахівці цеху теплової автоматики та вимірювань (ЦТАВ). Вони підкреслюють, що до показників надійності та стабільності метрологічних характеристик сейсмодатчиків систем аварійного захисту ядерних реакторів пред'являються найжорсткіші вимоги. «При цьому на жодному з працюючих блоків обладнання сейсмоконтролю 7 серпня коливань не зафіксувало», - повідомляє начальник ЦТАВ Михайло Васильченко.

На базі оздоровчо-реабілітаційного комплексу «Іскра» філії «ВП ПАЕС» для діт...
Начальник лабораторії метрології Валентин Мартиненко представив Південноукраїнську АЕС на Третьому Є...
Представники Південноукраїнської АЕС взяли участь у регіональній діалоговій платформі стейкхолдерів...
Інформація про перегляд тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачанн...
30 червня відбулося урочисте закриття першої зміни дитячого оздоровчого табору для дітей атомників н...
28 червня, у День Конституції України, в м. Київ відбувся Забіг Честі ім. Рекрута 2026. Участь у ньо...
На Південноукраїнській АЕС відбулася чергова ротація постійної моніторингової місії МАГАТЕ. 60-та ко...
У літньому відпочинковому таборі, що працює на базі ОРК «Іскра» Південноукраїнської АЕС,...
На Південноукраїнській АЕС завершили виробничу практику студенти Південноукраїнського професійного к...
На Південноукраїнській АЕС завершилася комплексна перевірка стану охорони праці, яку провела комісія...