
Як відновити паперове посвідчення УБД, ОІВВ, ЧСЗ, якщо воно втрачене або непридатне для використання
В Україні електронне посвідчення ветерана у Дії має ідентичну юридичну силу, як і паперове, що підтв...
Res --> 1
14.05.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання координаційної ради з питань ґендерної рівності, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми на території Южноукраїнської міської територіальної громади.
Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марії ДРОЗДОВОЇ, за участю представників Южноукраїнського міського центру соціальних служб, управління освіти Южноукраїнської міської ради ім. Б.Грінченка, управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради, служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради, відділення поліції №3 Вознесенського районного управління поліції ГУ НП в Миколаївській області та прокурора Южноукраїнського відділу Вознесенської окружної прокуратури. На даному засіданні були розглянуті такі питання:
- розгляд заяв та повідомлень про вчинення домашнього насильства в сім’ях протягом І кварталу 2024 року;
- організація роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі за І квартал 2024 року.
За результатами засідання було надано відповідні доручення.
В Україні електронне посвідчення ветерана у Дії має ідентичну юридичну силу, як і паперове, що підтв...
На сьогоднішній день в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної пл...
З 25 липня по 8 серпня 2025 року розпочавсяся прийом документів для формування складу Ради з питань...
Як іноземцям та особам без громадянства отримати безоплатну правничу допо...
Реінтеграція ветеранів ЗСУ ...
Багато підприємств України знаходяться в окупації, припинили свою діяльність через бойові дії або бу...
28 липня – тепер назавжди закарбовано в українському календарі як День пам’яті...
З 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України (ПФУ) почав призначати та виплачувати певні види со...
27 липня – день народження управління соціального захисту населення Південноукраїнської місько...
Відпустки без збереження заробітної плати передбачені у статті 25 і статті 26 Зако...