Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Южно-Український енергокомплекс у січні. Виробничі показники
AA

Южно-Український енергокомплекс у січні. Виробничі показники

Відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» у січні вироблено 1 млрд 569 млн 400 тис. кіловат-годин (кВт-год) електроенергії.

Щоб отримати таку кількість електроенергії на тепловій електростанції слід було б спалити 444 млн кубометрів природного газу чи 582 тис. тонн донецького вугілля, що супроводжувалося б викидами в атмосферу від 771 тис. тонн до 1 млн 607 тис. тонн вуглекислого газу.

Внесок Южно-Української АЕС у загальний місячний виробіток енергокомплексу склав 1 млрд 550 млн 100 тис. кВт-год, Ташлицької ГАЕС – 17 млн 400 тис. кВт-год, Олександрівської ГЕС – 1 млн 900 тис. кВт-год.

Протягом місяця перший і другий енергоблоки Южно-Української АЕС працювали в заданому режимі. Третій енергоблок атомної станції 2 січня виведено у планово-попереджувальний ремонт тривалістю 120 діб. Два гідроагрегати Ташлицької ГАЕС та два агрегати Олександрівської ГЕС працювали згідно зі встановленими графіками несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику ЮУАЕС у вказаний період перебував на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску АЕС, на 1 лютого 2021 року він складає 0,09 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище протягом місяця не перевищували встановлених допустимих значень.

З початку експлуатації ВП «Южно-Українська АЕС» вироблено 616 млрд 632 млн 780 тис. кВт-год електроенергії.

 

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-500-107 та телефоном-автовідповідачем (05136) 4-29-93.

Читайте також

Інформація про перегляд тарифів на теплову енергії, що надає філія «ВП «Південноукраїнська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» на території Южноукраїнської територіальної громади

ВП «Південноукраїнська АЕС»

Інформація про перегляд тарифів на теплову енергії (виробництво, транспортування та постачання),...

Благодійний забіг «Енергодар нескорений»: південноукраїнці символічно подолали відстань до окупованого міста

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ПАЕС

5 червня працівники ПАЕС разом з іншими мешканцями Південноукраїнська долучилися до всеукраїнської і...