![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/dcd39c5afafc35352f389164ad8260f1.jpeg)
Стан ринку праці м. Южноукраїнська на 01.08.2024
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Res --> 1
Урядом затверджено розмір грошової допомоги ветеранам війни, особам на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».
У 2016 році розмір виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у порівнянні з 2015 роком збільшено на 5 %.
Виплата щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2016 році передбачена у таких розмірах:
1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, ґетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
I групи - 2 975 гривень;
II групи - 2 600 гривень;
III групи - 2 310 гривень;
2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, - 920 гривень;
3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 2 975 гривень;
4) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 465 гривень;
5) учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога - 170 гривень.
Виплата грошової допомоги здійснюється через банківські установи або відділення зв’язку шляхом перерахування коштів на особові рахунки громадян за місцем отримання пенсії, за місцем проживання (особам, які не є пенсіонерами).
Управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради нагадує, що у разі зміни особового рахунку ветеранам необхідно звернутись до управління в каб. №7 (відділ персоніфікованого обліку).
Довідки за тел.:5-44-66.
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...