![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/23/news/box3/c2b21b73b6ff5934293883792447fe16.png)
Юридична підтримка ветеранам
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Res --> 1
Станом на 01.05.2021 у Южноукраїнській міській територіальній громаді на 83 підприємствах, установах, організаціях укладені колективні договори між адміністрацією та трудовими колективами. Зазначеними договорами охоплено 10834 працюючих.
Протягом січня – травня 2021 року департаментом соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради зареєстровано 21 колективний договір (у тому числі зміни і доповнення до них) з них: 6 підприємств внесло доповнення до довгострокових колективних договорів, 9 продовжили термін дії на 1 рік, 6 підприємств уклало нові колективні договори у поточному році.
Звертаємо увагу, що на сьогоднішній день існує ряд підприємств, установ та організацій на яких укладені колективні договори, проте протягом тривалого часу не вносилися зміни не зважаючи на зміни, що відбулися в трудовому законодавстві.
Акцентуємо Вашу увагу, що контроль за виконанням колективного договору, угоди проводиться безпосередньо сторонами, що їх уклали, чи уповноваженими ними представниками (ст.15 Закону України «Про колективні договори та угоди»). Сторони, що підписали колективний договір (угоду), щорічно в строки, передбачені колективним договором, звітують про їх виконання. За результатами вищевказаного звіту розробляється новий колективний договір чи зміни та доповнення до нього.
Також наголошуємо, що обов’язковий додаток до колективного договору «Комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань і аварій на (рік та назва підприємства)» розробляється в кінці кожного року на наступний.
Додатково звертаємо Вашу увагу, що адміністративна та дисциплінарна відповідальність застосовується у разу порушення вимог законодавства про порядок укладення та виконання колективних договорів; за ухилення від участі в переговорах щодо укладення, зміни чи доповнення до колективного договору; за порушення і невиконання колективного договору чи угоди; за ненадання інформації, необхідної для колективних переговорів і контролю.
Додатково повідомляє, що повідомну реєстрацію колективних договорів, змін чи доповнень до них здійснює відділ з питань праці департаменту соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради. Подати на повідомну реєстрацію колективний договір чи зміни або доповнення до нього можна у електронному виді (завірена цифровим підписом фотокопію) на електронну адресу відділу з питань праці: utsznjugukrtrud@gmail.com або особисто із супровідним листом до приміщення департаменту за адресою: б-р. Цвіточний, 4, кабінет 25.
У разі виникнення питань з приводу повідомної реєстрації колективних договорів,
змін та доповнень до діючих звертатися за телефоном: 5-55-27, 5-55-17.
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....