![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/dcd39c5afafc35352f389164ad8260f1.jpeg)
Стан ринку праці м. Южноукраїнська на 01.08.2024
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Res --> 1
17 березня в рамках загальнообласної соціокультурної акції „Є хліб – є життя” відділенням соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська” було представлено досягнення двадцятирічної роботи.
Членів обласного журі та інших гостей гостинно зустріли працівники відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Проведено екскурсію по приміщенню відділення. Присутні ознайомилися з історією створення відділення, зі шляхом організації соціальної реабілітації дітей-інвалідів в умовах міста Южноукраїнськ. Було продемонстровано обладнання, придбане за кошти державного та міського бюджетів, а також обладнання, що було надане в рамках міжнародної технічної допомоги Турецьким агентством зі співробітництва та координації при Раді Міністрів Республіки Туреччина. Гості переглянули презентацію різних видів роботи з дітьми-інвалідами. З кожним роком працівники відділення працюють над поліпшенням умов перебування дітей, над охопленням соціальною реабілітацією більшої кількості дітей з особливими можливостями, над покращенням їх фізичного та емоційного стану. Дітям-інвалідам необхідно інтегруватися у суспільство і тому у відділенні стало доброю традицією запрошувати на заходи та свята дітей із загальноосвітніх шкіл, міської школи мистецтв, центру дитячої та юнацької творчості та інших гостей. Такий контакт потрібен одним для адаптації в оточуючому світі, а іншим цей контакт допомагає стати толерантними, тактовними і співчутливими.
Протягом багатьох років докладено багато зусиль і коштів для того, щоб діти з особливими можливостями у нашому місці одержали кваліфіковану соціальну реабілітацію, допомогу у ресоціалізації та інтеграції дітей-інвалідів у суспільство.
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...