![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/8a2559c916514787e6c5267a7a6caf8c.png)
Унікальна можливість для ВПО отримати нову професію, допомогти собі та громаді, де ви наразі проживаєте!
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Res --> 1
05.02.2016 відбулося планове засідання міської Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради. В ході роботи Комісії розглянуто питання стану цивільного захисту Южноукраїнської міської ланки Миколаївської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у 2015 році та основні завдання на 2016 рік, підведено підсумки роботи комісії у 2015 році та затверджено план її роботи на 2016 рік.
Додатково розглянуті питання щодо роботи спеціалізованих служб цивільного захисту міста в умовах ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з різким погіршенням погодних умов на території міста та області, а також заслухано спеціалістів міського підрозділу Дерсанепідслужби та СМСЧ №2 щодо профілактики і боротьби з грипом та гострими респіраторними інфекціями серед населення міста.
Управлінню освіти доручено після проведення повного комплексу протиепідемічних заходів для забезпечення розпочати навчальний та виховний процес з 08.02.2016 року.
В ході обговорення зазначених питань керівником цивільного захисту міста – міським головою акцентовано ряд питань техногенної безпеки життєдіяльності населення міста, а саме:
- безаварійного функціонування міської каналізаційної мережі господарсько-побутових стоків, особливо дюкеру у районі Ташлицького технологічного водоймища-охолоджувача ВП «Южно-Українська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом», доцільності будівництва сучасних очисних споруд закритого типу. Надано завдання найближчим часом комісійно відслідкувати трасу та та особливості входу трубопроводу в водойму Ташлицького водосховища;
- безпечного функціонування об’єкту підвищеної небезпеки - водоочисних споруд №2 цеху водо-каналізаційного господарства ВП «Южноукраїнська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом», до якого прилягають землі дачних кооперативів (товариств) мешканців міста. Посадовцям виконавчого комітету міської ради доручено налагодити співпрацю із спеціалістами об’єкту та Арбузинської районної державної адміністрації щодо безпеки власників дачних ділянок. Надано завдання розглянути питання розбудови прямої дороги від Панкратового до Костянтинівки (800 м), яка дасть змогу швидко дістатися дачних масивів;
- проведення комплексу робіт щодо перепланування пляжної території з врахуванням можливого затоплення її частини, перенесення (за необхідності) частини атракціонів, навісів, тренажерів тощо та проведення рекультивації, (земляних) планувальних та підсипочних робіт в рекреаційній зоні. Надано завдання з'ясувати, чому ці роботи мають фінансуватися з міського бюджету, а ек відповідна програма ДП НАЕК "Енергоатом".
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...