Як виникла ідея відзначати День працівника соціальної сфери?
Ще в стародавньому світі в товариствах людей були ті, котрі відчували в собі сил...
Res --> 1
29.03.2019 в актовій залі ЮЗШ№3 відбулась зустріч громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи з керівництвом департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради, Пенсійного фонду України у місті Южноукраїнську, медичних закладів міста, головою Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».
Під час зустрічі заступник директора департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради Лариса Заболотна розповіла про роботу департаменту з питання соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС за 2018 рік та надала відповіді на питання, які цікавили громадян.
Про нове в пенсійній сфері розповіла начальник Южноукраїнського відділу обслуговування громадян Южноукраїнського об’єднаного Пенсійного фонду України в Миколаївській області Неля Кучеренко.
Про те, як укласти декларацію з сімейним лікарем та про роботу некомерційного комунального підприємства «Южноукраїнський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» розповів заступник головного лікаря Володимир Смирнов. Голова комісії з реорганізації комунального закладу «Южноукраїнська міська лікарня» Ірина Мазнікова доповіла про процес реорганізації закладу та проблемні питання, надала відповіді на поставлені питання.
Зустріч пройшла у форматі діалогу.

   Ще в стародавньому світі в товариствах людей були ті, котрі відчували в собі сил...
   Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps спільно з партнерською організацію ГО «Вест Юкр...
   28 жовтня 2025 року в приміщенні управління соціального захисту населення Південноукраїнської місь...
   Рівні права та можливості для чоловіків та жінок є ключовим пріоритетом державної політики...
   Розпочинається опалювальний сезон. З настанням холодної пори року багато людей для обігріву приміщен...
   Уряд затвердив план заходів до Дня вшанування пам’яті Захисників і Захисниць України, учасникі...
   23 жовтня міський голова Валерій Онуфрієнко провів зустріч з активом Ради ветеранів ВП ПАЕС. Близько...
   Уявіть, що ви говорите про свої почуття, і вас розуміють і підтримують, замість того, щоб критикуват...
   У місті Південноукраїнську проводяться роботи з обрізання дерев. Це пов'язано з профілактичною с...
   До уваги мешканців Південноукраїнської територіальної громади, які опалюють житло твердим паливом!...