![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/2ce9b6c429683a2aa9b3c53bfde48283.jpeg)
Оформити пенсію онлайн за допомогою Дія.Підпису можна! Даємо покроковий алгоритм
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Res --> 1
12.04.2016 р. в СМСЧ № 2 підтверджено відповідність статусу «Клініка, дружня до молоді» та «Лікарня, доброзичлива до дитини». СМСЧ № 2 перша в Миколаївській області отримала це звання. Свою роботу під егідою МОЗ України і ЮНІСЕФ структурні підрозділи почали з січня 2007 р. згідно наказу начальника ДЗ СМСЧ № 2, в 2010 г. отримано сертифікат МОЗ України.
З метою проведення оцінки/переоцінки на відповідність статусу «Клініка, дружня до молоді» та «Лікарня, доброзичлива до дитини», в акушерсько-гінекологічному відділенні, жіночій консультації, дитячій поліклініці та дитячому відділенні ДЗ СМСЧ № 2 проводився плановий моніторинговий візит фахівців ЮНІСЕФ за участю: зовнішнього спеціаліста з оцінки та переоцінки закладів охорони здоров’я на відповідність статусу «Клініка, дружня до молоді» та «Лікарня, доброзичлива до дитини», завідувача методично-організаційним моніторинговим центром НДСЛ «ОХМАТДИТ» Романенко Л.В. та експертів з оцінки закладів охорони здоров’я відповідно до статусу «Клініка, дружня до молоді» та «Лікарня, доброзичлива до дитини» Количевої О.С. лікаря-методиста Регіонального методично-організаційного моніторингового центра, лікаря-педіатра Миколаївської обласної дитячої лікарні, Москалець І.В. завідувача Регіональним методично-організаційним моніторинговим центром, лікаря-неонатолога Миколаївської обласної дитячої лікарні.
Спеціалістами ЮНІСЕФ біло відмічено яскраве оформлення стендів і приміщень, проведений ремонт у відділеннях СМСЧ № 2, які працюють за принципами «Клініки дружньої до молоді» та «Клініки доброзичливого до дитини», достатню кількість інформації щодо принципів роботи дружнього та доброзичливого відношення до дітей, підлітків та молоді. В ДЗ СМСЧ № 2 окремо позитивно схвалено наявність мультидисциплінарної команди, високі показники грудного вигодовування дітей до 1-го та 2-х років життя.
Фахівцями ЮНІСЕФ запропоновано продовжити активну роботу в ДЗ СМСЧ № 2 з надання медичних та соціальних послуг за принципами «Клініки дружньої до молоді» та «Клініки доброзичливого до дитини».
Начальник ДЗ «СМСЧ № 2» подякувала заступникам, завідувачам структурними підрозділами за сумлінну працю та проведену роботу з підготовки до проведення оцінки/переоцінки на відповідність статусу, та наголосила що це є результатом постійної роботи, яка ведеться фахівцями медсанчастини.
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 12 329,3 тис. грн.,...