![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/21/news/box3/f974435eb928bd1302f6bf38889b2083.png)
Пам’ятаємо!
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
Res --> 1
Поліцейські сирени, що пролунали зранку, розтривожили місто – то правоохоронці прощалися зі своїм колегою, 30-річним Олександром Хомичем, що загинув під час захисту незалежності України. Труну з його тілом провезли крізь живий коридор від колишнього посту ДАІ до будівлі відділення поліції № 3 під траурний марш у виконанні духового оркестру національної поліції України у Миколаївській області.
Міський голова Валерій Онуфрієнко висловив співчуття рідним, близьким та колегам Героя. Не приховуючи сліз, поліцейські на колінах прощалися з Олександром. З ним пліч о пліч вони несли службу всього декілька років, та за цей час він проявив себе як порядний, справедливий, мужній поліцейський, тож в колективі його поважали та цінували. На прощання з Олександром приїхали побратими, вшановуючи світлу пам’ять товариша по окопам та зброї. В останню путь його провели також представники місцевого самоврядування, працівники комунальних підприємств, жителі громади.
Воїн народився та виріс у селі Білорічиця Чернігівської області. Після навчання в школі працював озеленювачем у київському комунальному підприємстві, з перервою на службу в армії. З 2014 року числився у столичній міліції, а потім поліції, а насправді ніс службу у найгарячіших точках АТО/ООС разом із іншими поліцейськими, що пішли добровільно на фронт. З січня 2021 року перевівся до відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції, бо тут, у Семенівці сусіднього району він поселився разом із дружиною. Через декілька місяців після початку повномасштабного вторгнення за покликом душі Олександр Хомич знову став на захист країні, тепер у складі об’єднаної штурмової бригади національної поліції України «Лють». У День Національної поліції України, 4 липня на Донецькому напрямку Герой загинув… У нього залишилися дружина, 4-річна донечка та 2-місячний синочок, якого Олександр бачив лише одного разу, коли забирав з пологового будинку…
Герой Олександр Хомич з почестями похований на кладовищі села Семенівка.
Вічна та світла пам’ять порядному поліцейському та мужньому воїну, що поклав своє життя заради свободи України.
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, солдата мотостр...
Жорстока війна не перестає нагадувати про себе. Зі скорботою в серці повідомляємо, що 04 липня 20...
Сьогодні минають роковини смерті воїна та волонтера нашої громади, стрільця-санітара 1-го відділення...
Сьогодні на міському кладовищі южноукраїнці попрощалися з воїном, старшим солдатом, гранатометником...
З біллю та сумом повідомляємо про передчасну смерть гранатометника, старшого солдата Шалигіна...
22 червня – день, коли наш народ вшановує світлу пам’ять мільйонів українців, житт...
Громада знову у жалобі: на площі Палацу Культури «Енергетик» южноукраїнці попрощалися з...
З біллю та сумом повідомляємо про передчасну смерть солдата, навідника 1 відділення кулеметного взво...