![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/dcd39c5afafc35352f389164ad8260f1.jpeg)
Стан ринку праці м. Южноукраїнська на 01.08.2024
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Res --> 1
28.03.2016 р. в ДЗ «СМСЧ № 2 МОЗ України» проведено планову оперативну нараду на тему «Надання урологічної допомоги в СМСЧ № 2». Нараду розпочала начальник СМСЧ № 2 Стахорська О.В. з оперативної інформації. Лікар-уролог Сєдлов А.С. проаналізував та докладно розповів головним фахівцям та завідуючим структурними підрозділами СМСЧ № 2 про стан надання урологічної допомоги та нагадав спеціалістам, що 27 березня відзначається «День нефролога», а в березні, вже традиційно, Всесвітній день нирки, який підтримало більше 120 країн світу. В 2016 р. він проводиться 11–тий раз, під лозунгом «Хвороба нирок і діти. Діяти раніше, щоб запобігти». Мета події: підвищити обізнаність населення про важливість наших нирок, «другого серця», які відіграють ключову роль в збереженні життя й здоров’я; розповсюджувати інформацію про те, що захворювання нирок зустрічається часто, мають руйнівні наслідки, але піддаються лікуванню при ранній діагностиці і своєчасному лікуванні, особливо в маленьких пацієнтів. Здоров’я нирок закладається в перші роки життя дитини, при умові, що батьки здорові, не мають шкідливих звичок, супутньої соматичної патології і генетичних хвороб нирок в сімейному анамнезі.
Сєдлов А.С. закликав фахівців частіше проводити профілактичні бесіди з батьками дітей з груп ризику та нагадувати їм: не займатися самолікуванням (особливо знеболюючі, жарознижуючі, антибіотики, ліки з реклами та Інтернету); не затягувати візит до лікаря; вживати достатню кількість рідини, здорову їжу; планово вимірювати артеріальний тиск; не зловживати памперсами; своєчасно здавати аналізи після кожного інтеркурентного захворювання, дитячих інфекцій, перед проведенням щеплення, оперативного втручання, особливо таргентним групам – пацієнтам ендокринологічного, урологічного, кардіологічного профілей; навчати дитину дотриманню особистої гігієни; своєчасно проводити санацію хронічних вогнищ інфекції; вести здоровий спосіб життя; одягатись по сезону, бути уважнішими до проблем своїх дітей.
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...