Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | У місті-супутнику ЮУАЕС пройшов черговий етап інформаційно-просвітницького проекту Енергоатома
AA

У місті-супутнику ЮУАЕС пройшов черговий етап інформаційно-просвітницького проекту Енергоатома

З 27 по 29 вересня в школах міста-супутника Южно-Української АЕС пройшов один з етапів інформаційно-просвітницького проекту «Енергоатом-ВНЗ-школи». Його мета - підвищення обізнаності учнів з питань використання ядерної енергії, робота з профорієнтації, сприяння розвитку STEM-освіти в Україні. Під час реалізації проекту студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім.Ігоря Сікорського» (НТУУ «КПІ») проводили лекції-бесіди для школярів м.Южноукраїнська на тему ядерної фізики та атомної енергетики.

Здійснює інформаційно-просвітницький проект «Енергоатом-ВНЗ-школи» Центр зовнішніх інформаційних комунікацій енергогенеруючої компанії. Його пілотний етап було успішно проведено в квітні 2016 року в м.Вишневе Київської області. У місті-супутнику Южно-Української АЕС проект втілювали в життя студенти НТУУ «КПІ» Андрій Попенко, Данило Баранов і Дмитро Шеляговський. Вони виступали перед старшокласниками загальноосвітніх шкіл і гімназії міста з лекцією-бесідою «Атомна енергія: чому та коли?».

А.Попенко зазначає, що така просвітницька діяльність з учнями дозволяє залучати молодих фахівців до роботи в атомній галузі. Його колега за проектом Данило Баранов підкреслює: «Задум Енергоатома з залучення старшокласників до вивчення ядерної проблематики корисний не лише для дітей, які проживають у містах-супутниках атомних станцій, а й для тих, хто мешкає далеко від АЕС. Інформація, що надається, корисна в плані визначення школярів щодо майбутньої професії. Окрім цього проект є цінним досвідом як для нас - лекторів, так і для дітей, перед якими ми виступаємо». Данило вважає, що головне в їхній просвітницькій роботі - викликати зацікавленість школярів до галузі.

За словами директора консалтингового методичного освітнього центру м.Южноукраїнська Любові Маленької, одним з позитивних моментів вказаного проекту є те, що про атомну енергетику учням розповідають практично їх однолітки. «Сприймати інформацію про складне з вуст студентів, набагато цікавіше. Слова лектора мають бути доступними та зрозумілими дитині, лише тоді вона сприймає інформацію», - резюмує Л.Маленька.

 

 

 

 

Читайте також

Інформація про перегляд тарифів на теплову енергії, що надає філія «ВП «Південноукраїнська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» на території Южноукраїнської територіальної громади

ВП «Південноукраїнська АЕС»

Інформація про перегляд тарифів на теплову енергії (виробництво, транспортування та постачання),...

Благодійний забіг «Енергодар нескорений»: південноукраїнці символічно подолали відстань до окупованого міста

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ПАЕС

5 червня працівники ПАЕС разом з іншими мешканцями Південноукраїнська долучилися до всеукраїнської і...