![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/2/news/box3/4c76d4315fc0a9cafb6493cf103e7b85.jpeg)
Південноукраїнську АЕС відвідали представники кадрового резерву керівників Енергоатома
Південноукраїнська АЕС цього тижня приймала представників перспективного кадрового резерву керівникі...
Res --> 1
У перший день зими в Южноукраїнську 98 бігунів віком від 8 до 74 років вийшли на старт традиційного легкоатлетичного пробігу, присвяченого Дню енергетика. Перемогу в ньому виборювали представники 8 міст України.
«Складні погодні умови (вночі випав сніг) та введений у регіоні воєнний стан вплинули на кількість учасників заходу, проте, не зважаючи ні на що він відбувся. І пройшов у найкращих традиціях наших легкоатлетичних пробігів», - констатує головний суддя змагань завідувач сектором навчально-спортивної роботи комбінату культурно-спортивних споруд (ККСС) ВП ЮУАЕС Олександр Бурцайло.
Переможцями на дистанції 3 км серед дітей стали Надія Коваль, Кіра Карпенко (обоє з м. Гайворон), серед дівчат - Ліля Овчаренко (відділення спортивного орієнтування ККСС ВП ЮУАЕС), серед хлопців - Артем Ткаченко (Южноукраїнська загальноосвітня школа №2), Олексій Захарченко та Євген Ткаченко (обоє - відділення спортивного орієнтування ККСС ВП ЮУАЕС).
У жінок на дистанції 6 км першими фінішували Ірина Іванченко (Жовті Води), Ольга Семіченко (м. Ізмаїл) та Альона Кислиця (відділ охорони здоров’я ВП ЮУАЕС), а в чоловіків-ветеранів – Валерій Кузь (м. Гайворон), Олександр Булинін (м. Южноукраїнськ) та Микола Праслов (с. Прибужжя, найстарший серед учасників пробігу).
Абсолютну першість серед чоловіків на дистанції 9 км виборов Анатолій Бондаренко (м. Жовті Води). А южноукраїнці Вячеслав Оголенко (електроцех ЮУАЕС) та Олександр Волков (служба аналізу безпеки ЮУАЕС) перемогли в своїх вікових групах.
Першість серед клубів любителів бігу здобули бігуни «РИТМУ» з м. Жовті Води. Кубок «За масовість» вручено учням Благовіщенського райвідділу освіти.
Південноукраїнська АЕС цього тижня приймала представників перспективного кадрового резерву керівникі...
Згідно з чинним «Порядком розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб&rs...
З 1 серпня в філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» розпочнуться роботи зі щорічної пл...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...