![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/8a2559c916514787e6c5267a7a6caf8c.png)
Унікальна можливість для ВПО отримати нову професію, допомогти собі та громаді, де ви наразі проживаєте!
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Res --> 1
13 лютого на базі ЮЗШ №4 організовано Южноукраїнською міською спілкою ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів), за підтримки управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради і управління освіти Южноукраїнської міської ради щорічний турнір з міні - футболу серед учнів шкіл м.Южноукраїнська на Кубок пам’яті Сергія Кисельова.
У турнірі брали участь команди загальноосвітніх шкіл міста та гімназії (учні 5-6 класів). Почесними гостями були: голова Южноукраїнської спілки воїнів Афганістану – Венгер Володимир Михайлович та члени організації, представники управління молоді, спорту та культури, представники управління освіти Южноукраїнської міської ради. Водночас Венгер Володимир Михайлович привітав присутніх з відкриттям та проведенням Кубку і побажав маленьким школярам гарної гри.
Команди показали гідну гру. Найкращими стали та зайняли I місце команда ЮЗШ №1 ім. Захисників Вітчизни, які й отримали перехідний кубок «Пам’яті Сергія Кисельова»; II місце – команда ЮЗШ №3; III місце – команда ЮЗШ №4.
Переможцям було вручено командну грамоту і призи від управління молоді, спороту та культури Южноукраїнської міської ради, а також призерам турніру та всім командам, які брали участь у змаганнях, було вручено м’ячі від спілки ветеранів Афганістану. Захід пройшов вдало, усі залишись з позитивними емоціями.
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...