Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Щодо вимог до обігу об’єктів санітарних заходів
AA

Щодо вимог до обігу об’єктів санітарних заходів

Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання продовольчої безпеки та розвитку тваринництва» від 30.06.2023 №3221-IX внесено зміни до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме зміни до частини 7 статті 37 «Вимоги до обігу об’єктів санітарних заходів».

Зміни стосуються товарно-транспортної накладної, а саме у разі виробництва та/або введення в обіг сировини, отриманої в результаті забою сільськогосподарських тварин (парнокопитних та інших копитних), товарно-транспортна накладна має містити відомості про ідентифікацію тварин, що підтверджують зв’язок між тушами, напівтушами, четвертинами, відрубами та шматками м’яса і твариною або групою тварин, від яких їх було отримано.

На підставі вищезазначеного, та з врахуванням наказів МАП та ПУ «Про затвердження Вимог до змісту, форми та порядку надання інформації про харчовий ланцюг» від 13.06.2018 № 270, «Про затвердження Правил передзабійного ветеринарного огляду тварин і ветеринарно-санітарної експертизи м'яса та м'ясних продуктів» від 07.06.2002 № 28 Вознесенське районне управління зобов’язує Вас прийняти до відома та виконання наступні зміни:

- надходження тварин для забою на забійні підприємства повинно здійснюватися по ветеринарним документам та із інформацією про харчовий ланцюг під час транспортування тварин, запланованих для забою;

- обігу сировини, отриманої в результаті забою сільськогосподарських тварин (парнокопитних та інших копитних), товарно-транспортна накладна має містити відомості про ідентифікацію тварин, що підтверджують зв’язок між тушами, напівтушами, четвертинами, відрубами та шматками м’яса і твариною або групою тварин, від яких їх було отримано.

Читайте також

Особливості впровадження вимог законодавства щодо благополуччя утримання бройлерів

Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

Благополуччя тварин – означає, що тварина перебуває у стані, коли вона здорова, має комфортні...

Загальні вимоги до благополуччя сільськогосподарських тварин під час їх утримання

Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

Відповідно до законодавства про ветеринарну медицину та благополуччя тварин та «Вимог до благо...

Щодо впровадження державної реєстрації тваринницьких потужностей та операторів ринку, затвердження тваринницьких потужностей для цілей експорту, імпорту та здійснення діяльності, що становить високий ризик

Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївської області

Відповідно до законодавства про ветеринарну медицину та благополуччя тварин впроваджується державна...

Держпродспоживслужба району планує проведення кампанії по  пероральній вакцинації диких м’ясоїдних тварин від сказу

Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

На території Вознесенського району протягом квітня – травня 2026 року Держпродспоживслужба рай...

Забезпечення населення Південноукраїнської територіальної громади безпечною питною водою

Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївської області

Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, в межах контролю питног...

Нові обов’язкові вимоги щодо благополуччя сільськогосподарських тварин під час їх утримання

Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївської області

З 1 січня 2026 року в Україні набрали чинності нові обов’язкові вимоги щодо благополуччя сіл...