Держпродспоживслужба району планує проведення кампанії по пероральній вакцинації диких м’ясоїдних тварин від сказу
На території Вознесенського району протягом квітня – травня 2026 року Держпродспоживслужба рай...
Res --> 1
До Арбузинського управління Головного управління Держпродспоживслужби надійшов лист Держпродспоживслужби від 30.04.2021 № 11.1.3-26/10170 щодо доповнення до повідомлення RASFF.
Додаткова інформація отримана по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 29 квітня 2021 року стосовно виявлення 3-монохлор-1,2-пропандіол (3-MCPD) (5138 μg/kg – ppb) в рафінованій пальмовій олії, що експортувалась з Федеративної Республіки Німеччина (постачальник: Olenex Edible Oils GmbH, Brake) до Республіки Польща, де використовувалась при виготовленні печива (виробник: Bogutti Sp. z o.o., Zlotoklos), яке надіслано до України (отримувачі: ТОВ «АТБ-Маркет», просп. Олександра Поля, 40, м. Дніпро, 49000; ТОВ «Форвард-КД», вул. Бузкова, 2, м. Львів, 79035).
Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.
Про факти виявлення зазначеного товару негайно повідомляти Арбузинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу ugukr_dpss@dpssmk.gov.ua
Повідомлення RASFF від 29 квітня 2021 року № 2021.0019-fup36

На території Вознесенського району протягом квітня – травня 2026 року Держпродспоживслужба рай...
Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, в межах контролю питног...
З 1 січня 2026 року в Україні набрали чинності нові обов’язкові вимоги щодо благополуччя сіл...
Ентеровірусна інфекція - це гостре захворювання, яке викликається кишковими ентеровірусами. За...
Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області ін...
1 січня 2026 року в Україні запроваджуються обов’язкові вимоги щодо благополуччя сільськогоспо...
Організація харчування в закладах освіти є ключовим компонентом забезпечення здоров’я та безпе...
Куріння надзвичайно шкідливе для дітей, оскільки воно негативно впливає на їхній фізичний та психічн...
Наразі в регіонах України відбуваються віялові відключення систем електропостачання, що, в свою черг...