![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/dcd39c5afafc35352f389164ad8260f1.jpeg)
Стан ринку праці м. Южноукраїнська на 01.08.2024
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Res --> 1
Членами координаційної громадської ради освіти міста розпочато ревізійні перевірки навчальних закладів (загальноосвітні навчальні заклади, дошкільні навчальні заклади).
Мета перевірок: здійснення громадського контролю за діяльністю їдалень, харчоблоків (станом організації харчування у закладах), санітарно – гігієнічним станом приміщень закладів.
Южноукраїнська гімназія №1 стала першим закладом, куди з перевіркою прийшли члени ревізійної комісії (батьки – представники усіх навчальних закладів).
Комісією було оглянуто: їдальню, харчоблок, комору, складські приміщення на предмет забезпечення умов зберігання продуктів, зовнішньої візуальної оцінки їх якості. Також, оглянуто документи на товар, сертифікати якості продуктів.
Батьки ознайомились з меню, рецептурою і технологією приготування страв і, навіть, продегустували страви, які приготували для гімназистів; зважили порцію супу (вийшло навіть більше норми). Перевірили якість продуктів, терміни їх придатності, як і де вони зберігаються.
Члени комісії цікавились дотриманням у гімназії санітарно-гігієнічних норм та правил, станом матеріально-технічного забезпечення харчоблоку та гімназії. Оглянули приміщення гімназії ( класні кімнати, кабінети, санвузли).
Що ж побачили батьки – зафіксовано на фото. Все побачене зафіксовано у акті перевірки, надано рекомендацію: замінити застаріле обладнання: електроплити, тістомісильну машину.
Такі перевірки планується продовжити у всіх навчальних закладах.
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...