Як виникла ідея відзначати День працівника соціальної сфери?
Ще в стародавньому світі в товариствах людей були ті, котрі відчували в собі сил...
Res --> 1
У теплій та дружній атмосфері сьогодні відзначило тридцятиріччя Южноукраїнське міське товариство людей з інвалідністю. На святкування прийшли представники управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, голови громадських організацій та товариств, які тісно та активно співпрацюють з сьогоднішніми ювілярами.
Голова міського товариства людей з інвалідністю Людмила Горняк розповіла присутнім про історію створення організації, згадала її колишніх керівників, подякувала всім, хто роками підтримував товариство та сприяв його розвитку, а найактивнішим помічникам вручила листи подяки.
Гості принесли із собою чимало подарунків. Однин із них – традиційний солодкий пиріг від управління соціального захисту населення. Він прикрасив собою фуршетний стіл, організований для членів товариства з нагоди ювілею.










   Ще в стародавньому світі в товариствах людей були ті, котрі відчували в собі сил...
   Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps спільно з партнерською організацію ГО «Вест Юкр...
   28 жовтня 2025 року в приміщенні управління соціального захисту населення Південноукраїнської місь...
   Рівні права та можливості для чоловіків та жінок є ключовим пріоритетом державної політики...
   Розпочинається опалювальний сезон. З настанням холодної пори року багато людей для обігріву приміщен...
   Уряд затвердив план заходів до Дня вшанування пам’яті Захисників і Захисниць України, учасникі...
   23 жовтня міський голова Валерій Онуфрієнко провів зустріч з активом Ради ветеранів ВП ПАЕС. Близько...
   Уявіть, що ви говорите про свої почуття, і вас розуміють і підтримують, замість того, щоб критикуват...
   У місті Південноукраїнську проводяться роботи з обрізання дерев. Це пов'язано з профілактичною с...
   До уваги мешканців Південноукраїнської територіальної громади, які опалюють житло твердим паливом!...