Молодь ПАЕС переймала досвід і генерувала ідеї у Весняній школі – 2026
Представники Південноукраїнської АЕС взяли участь у Весняній школі, яку Організація молоді Атомпрофс...
Res --> 1
Працівники ПАЕС взяли участь у змаганнях на Кубок України зі спортивного орієнтування (рогейн, 24 години), які проходили 22 – 25 травня поблизу села Берегомет Чернівецької області. Південноукраїнські атомники не лише здобули високі нагороди, а й стали абсолютними чемпіонами України!
Чемпіонат України з 24-годинного рогейну - один із наймасштабніших стартів сезону. Спортсмени з усієї країни сходяться в боротьбі, де вирішальною є не лише швидкість, а й стратегія та витривалість. Карта, компас і повна свобода вибору маршруту: без шаблонів, без підказок.
На старт вийшли найсильніші команди з різних куточків країни. Учасники мали за добу подолати десятки кілометрів пересіченою місцевістю, знаходячи контрольні пункти та стратегічно плануючи свій маршрут. Змагання стали справжнім випробуванням на витривалість, командну взаємодію та силу характеру. Попри складні умови та нічний формат дистанції, учасники з Південноукраїнська продемонстрували високий рівень підготовки, наполегливість і жагу до перемоги.
Чемпіонат вкотре довів, що рогейн — це не лише спорт, а й справжня пригода, яка об’єднує людей, загартовує характер.



Представники Південноукраїнської АЕС взяли участь у Весняній школі, яку Організація молоді Атомпрофс...
Представники філії «ВП ПАЕС» взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Акту...
27 травня в інформаційному центрі «Імпульс» філії ВП ПАЕС відбулося урочисте нагородженн...
Представники Південноукраїнського енергокомплексу привітали учнів ліцеїв з завершенням навчального р...
На Південноукраїнському енергокомплексі розпочали видавати літню військову форму для працівників, як...
Південноукраїнську АЕС відвідала делегація Миколаївського національного аграрного університету (МНАУ...
На Південноукраїнській АЕС відбулися конкурси наукових доповідей серед молодих працівників. Цьогоріч...
В інформаційному центрі «Імпульс» відбулося нагородження переможців конкурсу «Я жу...
25 травня Південноукраїнський енергокомплекс відвідали тридцятеро старшокласників Кривоозерського лі...
На Південноукраїнському енергокомплексі завершилося загальностанційне протиаварійне тренування, під...