ПАЕС долучилася до сходин пластунів «Плекай рідну мову і спілкуйся нею!»
До Дня української писемності та мови пластуни «Cтаниці Гард» провели тематичні сходини...
Res --> 1
Південноукраїнська АЕС готова до несення зимових навантажень - такого висновку дійшла комісія у складі представників АТ «НАЕК «Енергоатом» та Держенергонагляду України, яка працювала на підприємстві з 7 по 11 жовтня.
У рамках підготовки до сезонного зниження температури було виконано 193 організаційно-технічні заходи. Сюди входять роботи з ревізії, ремонту та обслуговування теплотехнічного та електротехнічного устаткування, інженерних мереж опалення, водопостачання, каналізації, вентиляції. Також під час підготовки до зимового періоду проводились ремонт будівель і споруд, засклення, перевірка і забезпечення працездатності транспортних засобів та снігоприбиральної техніки, завезення протиожеледного матеріалу.
«Південноукраїнською АЕС виконано значний обсяг робіт. Станом на початок жовтня у запланованих обсягах було впроваджено 100% організаційно-технічних заходів. До проходження осінньо-зимового періоду підприємство готове. Під час перевірки були певні зауваження, але частково вони вже усунені, над рештою працюють, адже потрібно трохи більше часу», - зазначив голова комісії НАЕК «Енергоатом» з перевірки готовності ПАЕС до роботи взимку Петро Заниборщ.
За результатами оглядів та обходів складено відповідний акт готовності підприємства до роботи у холодну пору року. Окрім Південноукраїнської АЕС його надішлють до НАЕК «Енергоатом» і Держенергонагляду України.

До Дня української писемності та мови пластуни «Cтаниці Гард» провели тематичні сходини...
1 жовтня на Південноукраїнській АЕС відкрили експозицію, присвячену воєнному часу. До неї увійшли ст...
Початок навчального року для першокурсників – це завжди період знайомства: з новими людьми, пр...
Інформація про наміри зміни тарифів на централізоване водовідведення для споживачів, які не є суб&rs...
На Південноукраїнській АЕС відбулася ротація експертів Міжнародного агентства з атомної енергії. Ком...
Колектив Південноукраїнської АЕС передав 10 ноутбуків для 80-го Центру морально-психологічної підтри...
Збірна команда Атомпрофспілки, у складі якої було десятеро представників філії «ВП ПАЕС»...
Оздоровчо-реабілітаційний комплекс «Іскра» (ОРК «Іскра») філії «ВП &la...
2 вересня у філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» розпочато роботи другого етапу щорі...
На Південноукраїнській АЕС визначили кращого оператора реакторного відділення у рамках конкурсу проф...