![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/23/news/box3/c2b21b73b6ff5934293883792447fe16.png)
Юридична підтримка ветеранам
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Res --> 1
25 січня заступник Южноукраїнського міського голови Марія Дроздова провела робочу нараду з керівниками установ соціальної сфери, у якій взяли участь представники управлінь: охорони здоров’я; соціального захисту населення; молоді, спорту та культури; центру соціальних служб Южноукраїнської міської ради.
В ході зустрічі обговорили найбільш актуальні питання, відзвітували про напрацювання, намітили плани.
Марія Борисівна акцентувала увагу на доцільності поліпшення умов для донорів крові у місті.
- Я вважаю, що про людей, які здають свою кров на благо інших, треба піклуватися краще, ніж передбачено в МОЗ. Варто розглянути можливість надавати кожному донору гуманітарну допомогу, - сказала заступниця.
Це питання взято на контроль керівниками відповідних установ.
Головуючою засідання надано доручення: розглянути можливість придбання сучасного обладнання для взяття аналізів крові, відзвітувати на наступному засіданні про встановлення нового обладнання у лікарні, що придбано минулого року, встановити чітку черговість категорій отримувачів гуманітарної допомоги та вдосконалити порядок її отримання з урахуванням виявлених зловживань двократних отримань, контроль вчасного оформлення заявок на харчування вихованців КП «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради».
Керівнику служби у справах дітей рекомендовано працювати над створенням патронатних сімей в громаді.
- Минулого року було створено патронатну сім’ю у Южноукраїнську, і така практика показала відмінний результат! - зазначила Марія Борисівна. - Треба неодмінно більше працювати у цьому напрямку, інформувати населення на постійній основі. Зважаючи, яка ситуація в країні, людей, які можуть поділитися своєю любов’ю та турботою не мало, як і дітей, які при тих чи інших обставинах, залишились без батьків.
Управління молоді, спорту та культури відзвітувало щодо заходів, що готуються до пам’ятних дат та прокультурно-спортивні події, що спрямовані на розвиток молоді громади.
Також говорили про можливість реконструкції музею, так як серед населення виникає чимало дискусій з приводу доречності військової техніки біля стели. Актуальним лишається і питання будівництва Меморіалу захисників України.
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....