Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
Повідомлення про плановану діяльність за об’єктом «Нове будівництво. Поліго...
Res --> 1
На бризкальних басейнах Южно-Української АЕС 21 травня розпочалося заповнення підвідного каналу насосної станції подачі води. "Це дало початок комплексним пусковим випробуванням насосної станції та двох бризкальних басейнів. Таким чином Южно-Українською АЕС зроблено важливий крок до успішного введення в роботу першого пускового комплексу проєкту реконструкції системи технічного водопостачання АЕС. До нього колектив станції йшов багато років", - підкреслює тимчасово виконуючий обов'язки генерального директора ВП ЮУАЕС Юрій Шейко.
У заході взяли участь фахівці Дирекції НАЕК «Енергоатом», ВП ЮУАЕС, ПрАТ «Юженергобуд» (генеральний підрядчик) і представник ВП «Атомпроектінжиніринг» (замовник будівництва), який і підписав акт готовності об’єкта.
«Заповнення підвідного каналу насосної станції – важлива подія для нас, - каже начальник управління капітального будівництва ЮУАЕС Павло Вірич. – Це перший етап, який демонструє готовність системи технічного водопостачання до роботи. Вважаю, що рубікон будівництва ми пройшли».
«Сьогодні ми підбиваємо підсумки п’ятирічної роботи», - констатує керівник Дирекції з проєктів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом» Тетяна Амосова і відзначає злагоджену роботу всіх учасників будівництва. Окрему подяку вона виносить генеральному підрядчику, який у короткі терміни сконцентрував свої ресурси, надолужив відставання від графіка та вийшов на перші пускові операції в установлені терміни.
До моменту, коли пусковий комплекс №1 буде введено в роботу, фахівці мають виконати низку заходів. А саме: після заповнення підвідного каналу насосної бризкальних басейнів зрівняти його рівень з Ташлицьким водосховищем, розібрати тимчасову перемичку та з’єднати водоприймач з водосховищем. Після цього на насосні агрегати буде подано струм, і під наглядом шеф-інженерів заводу-виробника перевірено їхні робочі характеристики. «31 травня ми маємо бути готові випробувати бризкальні басейни разом з насосами, а наступний крок - введення в експлуатацію першої черги. З цього часу об'єкт набуде робочого статусу», - резюмує Т.Амосова.






Повідомлення про плановану діяльність за об’єктом «Нове будівництво. Поліго...
Представники філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» взяли участь у профорієнтаційному...
Кілометри долали, на ЗСУ кошти збирали. Команда Південноукраїнської АЕС взяла участь у благодійному...
Автопарк Південноукраїнської АЕС поповнили п`ять нових автобусів. Три з них замінять застарілий тран...
3 квітня на Південноукраїнській АЕС розпочала роботу 56-та моніторингова місія МАГАТЕ. Нова група ек...
Працівники Південноукраїнського енергокомплексу передали військовим чергову партію обладнання, придб...
Планові навчання з відпрацювання дій під час рятувальних робіт в акваторії річки Південний Буг стали...
Повідомлення про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ &laqu...
Минулого тижня у Південноукраїнському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей з’явив...
28 березня у плавальному басейні СК «Олімп» філії «ВП ПАЕС» відбувся Відкрит...