Енергоблок №2 Південноукраїнської АЕС працюватиме ще 10 років
17 грудня ліцензійна комісія Державної інспекції ядерного регулювання України (ДІЯРУ) ухвалила рішен...
Res --> 1
На Південноукраїнській АЕС відбулася ротація експертів Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). До роботи на майданчику приступила 45-та місія. Її фахівці змінили колег, що відпрацювали на ПАЕС три тижні.
«Ми виконали усе, що запланували на час свого перебування. Це сталося завдяки чітко спланованому графіку та відкритості підприємства. Наша команда мала можливість зустрітися з найкращими спеціалістами у своїй справі та відвідати різні об’єкти Південноукраїнської АЕС. Я радий зазначити, що ми не знайшли на підприємстві жодних проблем з безпекою чи захищеністю», - підсумував керівник 44-ої ротаційної команди місії МАГАТЕ.
Наступники продовжать вести моніторинг ядерної та радіаційної безпеки на Південноукраїнській АЕС в умовах російської агресії. За словами очільника 45-ої місії присутність міжнародних експертів на українських атомних станціях – це своєрідний місток між АЕС та МАГАТЕ.
«На жаль, війна триває і, відповідно, МАГАТЕ продовжує свої місії на українських АЕС. І українські, і міжнародні фахівці розуміють, що присутність експертів на атомних станціях є одним із чинників безпеки ядерних об’єктів під час воєнного стану. Команди працюють відповідно до графіку. Щоранку ми надаємо їм інформацію щодо технічного стану енергоблоків та безпеки, а експерти передають її до штаб-квартири МАГАТЕ», - зазначив заступник головного інженера ПАЕС з продовження терміну експлуатації, технології та інжинірингу Борис Мікітков.
Фахівці Південноукраїнської АЕС висловили щиру вдячність представникам Міжнародного агентства з атомної енергії за співпрацю та готовність працювати в умовах постійної небезпеки з боку російського агресора.






17 грудня ліцензійна комісія Державної інспекції ядерного регулювання України (ДІЯРУ) ухвалила рішен...
На Південноукраїнській АЕС відбулася нарада за підсумками загальностанційного протиаварійного тренув...
На Південноукраїнській АЕС 10 грудня розпочала роботу 51-а ротаційна команда МАГАТЕ. З моменту розго...
У рамках безстрокової акції «Допомога захисникам України» на ПАЕС розпочалася видача зим...
Представники Південноукраїнського енергокомплексу завітали до Центру соціально-психологічної реабілі...
Працівники Південоукраїнської АЕС долучились до круглого столу, організованого 25 листопада Українсь...
Минулого тижня у філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» підбили підсумки щомісячного Д...
30 листопада у спорткомплексі «Олімп» відбулися змагання «Я інженер. Катапульта&ra...
22 та 23 листопада у спорткомплексі «Олімп» філії «ВП Південноукраїнська АЕС»...
Російський терор енергосистеми України не припиняється. Енергетична інфраструктура держави зазнала з...