Оздоровлення дітей у 2026 році
Res --> 1
З метою привернення уваги до проблем людей з особливими потребами, захисту їх прав та благополуччя, у 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів.
Головним пріоритетом діяльності влади є поліпшення рівня життя та активізація участі осіб з обмеженими фізичними можливостями у політичному, соціальному, економічному та культурному житті суспільства.
2 грудня у відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» було відзначено Міжнародний день інвалідів.
На святі були присутні начальник управління захисту населення охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Неля Кучеренко, директор територіального центру Олена Богачова, головний спеціаліст відділу інвалідних питань Світлана Чабанова, батьки малят та інші гості.
Артисти центру дитячої та юнацької творчості підготували виставу для вихованців відділення, а святковий торт від ВП „ЮУАЕС” став чудовим подарунком для малят.
Вихованці відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів брали активну участь у концертній програмі: вони співали зі своїми наставниками, танцювали і читали вірші. Настрій у всіх присутніх був чудовий. Адже так щиро і відкрито радіти гостям, виставі, смачному подарункові можуть тільки діти з особливими потребами.



22 квітня 2026 року, у рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці, головним спеціалісто...
Рубан Юрій Павлович про Чорнобильську катастрофу знає не з чуток. Життя цього худорлявого, сивочолог...
17 квітня 2026 року управлінням соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради орган...
У 2026 році головний пріоритет МОП — психосоціальне здоров'я на роботі. З метою виконання...
Відповідно до плану заходів з відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Південноукраїнській міськ...
Гендерна рівність — це рівність прав і можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах суспільного...
15.04.2026 управлінням соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради організована р...
Напередодні Всесвітнього дня охорони праці ми хочемо нагадати: безпека — це не лише справна те...
На території Південноукраїнської міської територіальної громади понад 3 роки запроваджується тр...