![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res -->
Літо - гаряча пора для бібліотек і для бібліотекарів, коли дітям не тільки пропонують книги, а й організовують для них цікаве і змістовне дозвілля. Ось і сьогодні наша бібліотека запросила своїх читайликів до літературної вітальні, взяти участь у грі-вікторині «Впізнай літературного героя», яку підготував відділ обслуговування дітей старшого та середнього шкільного віку.
Діти весело та цікаво провели свій вільний час, впізнавали своїх улюблених героїв, читали і обговорювали цікаві книжки, отримували позитивні емоції і хороший настрій.
Родзинкою заходу було - обрати книгу на осліп. Юним читачам була представлена незвична книжкова виставка. Книги різних жанрів були обгорнуті різнокольоровим папером. Знайомство з книгою таким чином дуже цікаве і незвичне, коли тобі пропонують і ти не бачиш її обкладинки. Діти обирали книги, які потім взяли додому читати. Як бонус вони отримали яскраві закладки для зручного читання. Також наших читайликів ми пригостили персиками, краплинка - вітамінка хай додасть користі для подальшого розвитку малечі
Долучайтесь до читання, бібліотека чекає на вас!
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
У Костянтинівській бібліотеці-філії діє книжкова виставка «Ювілейний зорепад»,...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
У Панкратівському бібліотечному пункті до Міжнародного дня турботи про себе відбувся майст...
Оленівка – біль, котрий не вщухне з роками…
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...