![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/2ce9b6c429683a2aa9b3c53bfde48283.jpeg)
Оформити пенсію онлайн за допомогою Дія.Підпису можна! Даємо покроковий алгоритм
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Res --> 1
Команда «Автолокомотив» автотранспортного господарства ВП «Южно-Українська АЕС» стала бронзовим призером чемпіонату України з футзалу серед аматорських команд. За підсумками Всеукраїнського фіналу футболістів атомної станції було відзначено номінацією «Перспектива року».
У чемпіонаті України з футзалу, починаючи з відбіркових турів, взяли участь близько 2000 команд. У фінал, що проходив в м. Житомирі, вийшло 25. Серед них і южно-український «Автолокомотив». Щоб пробитися до числа фіналістів футболісти АЕС мали перемогти на чемпіонаті області, що вони й зробили, успішно зігравши в своїй зоні 22 гри. У Житомирі команда ЮУАЕС у боротьбі за звання кращих боролася з суперниками ще в чотирьох поєдинках, два з них виграла і в двох зазнала поразки.
«На фінал з'їхалися всі переможці - ніхто не хотів поступатися, - ділиться враженнями капітан команди, монтер шляху залізничної дільниці АТГ ВП ЮУАЕС Дмитро Кузьо, - може, футбольний фарт і не завжди був на нашому боці, та третє місце - це теж велике досягнення. Наступного року поборемося вже за перемогу».
Южно-український «Автолокомотив» брав участь у двох із трьох проведених всеукраїнських чемпіонатів з футзалу. Минулого року команда посіла п'яте місце. Нині піднялася на третю сходинку п'єдесталу. «У наших хлопців великий потенціал, - впевнений начальник команди, керівник бюро з підготовки виробництва АТГ Василь Бурлака. - У нас відмінна база для тренувань – спорткомплекс атомної станції «Олімп». А завдяки адміністрації та профкому підприємства ми маємо змогу не лише брати участь у спартакіадах АЕС, міста-супутника та Атомпрофспілки, а й показати себе на всеукраїнському рівні».
Футбольна команда на базі АТГ ВП ЮУАЕС існує 10 років. Її головний тренер - Олег Недяк, завідувач спортивною спорудою спорткомплексу «Олімп». Нелегку тренерську працю з ним ділить Іван Спотар, у минулому - футболіст, нині водій автобуса автотранспортного господарства АЕС. «За цей час склад команди повністю оновився, - зазначають тренери. - Середній вік наших хлопців - 23-25 років. Незмінним залишається лише ентузіазм і захоплення футболом. Тренуються після роботи, іноді приходять стомлені. Та любов до спорту і бажання перемогти сильніші від будь-якої втоми».
Президент команди, директор АТГ ВП ЮУАЕС Петро Форостяний вірить у подальший прогрес «Автолокомотиву»: «Чемпіонат України підтвердив, що наші футболісти - одні з кращих в Україні. Мені приносить велике задоволення, що вони працюють у нашому автогосподарстві. Це активні хлопці, більшість з яких не обмежується футболом. І відрадно, що інші за ними тягнуться. Люди зайняті, розвивають спорт, підвищують престиж як нашого підрозділу, так і Южно-Українського енергокомплексу в цілому».
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 12 329,3 тис. грн.,...