![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
За період з 11.01.2016 – 16.01.2016 до загального фонду міського бюджету надійшло податків і зборів у сумі 1595,9 тис.грн., із них 1237,4 тис.грн. податку та збору на доходи фізичних осіб.
За період з 11.01.2016 – 16.01.2016 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенцій з державного бюджету в сумі 4 826,8 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 1 381,8 тис.грн., а також кошти в сумі 38,3 тис.грн. направлено на: відрядження, послуги банку, висвітлення діяльності виконавчих органів ради, компенсацію фізичним особам; стипендію міського голови та матеріальні допомоги на лікарські засоби хворим, які потребують процедури гемодіалізу; щомісячну грошову допомогу з міського бюджету інвалідам війни, сім’ям загиблих та померлих УБД в Афганістані; абонентну плату пільгової категорії громадян; компенсацію за електроенергію інвалідам по зору за грудень 2015 року; фінансову підтримку УСВА (воїнів-інтернаціоналістів); виконання робіт по благоустрою міста. За рахунок коштів субвенцій з державного бюджету проведено видатки в сумі 3 406,7 тис.грн. на: виплату заробітної плати з нарахуваннями за рахунок освітньої субвенції в сумі 1151,5 тис.грн. та за рахунок медичної субвенції в сумі 927,0 тис.грн.; виплату пільг та житлових субсидій населенню на оплату ЖКП в сумі 1 328,2 тис.грн.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...