
Зуболікування та протезування – безкоштовно для ветеранів і ветеранок
Для ветеранів та ветеранок доступні безоплатні послуги зуболікування та зубопротезування. Отримат...
Res --> 1
Індивідуальна програма реабілітації (ІПР) допомагає людям з інвалідністю відновити здоров’я та повернутися до соціально активного життя. Вона містить рекомендації щодо реабілітаційних послуг у медичній, соціальній, освітній, трудовій та фізкультурно-спортивній сферах, а також забезпечення допоміжними засобами реабілітації і медичними виробами.
Якщо інвалідність встановлена внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, програма може включати додаткові заходи підтримки (потребу у побутовому обслуговуванні, постійному сторонньому догляді, лікарських засобах тощо).
Процес створення ІПР розпочинається з оцінювання повсякденного функціонування людини, яку здійснює експертна команда. Програма складається на строк встановлення інвалідності та не потребує обов’язкового перегляду кожні два роки.
Джерело інформації: Національна соціальна сервісна служба
Для ветеранів та ветеранок доступні безоплатні послуги зуболікування та зубопротезування. Отримат...
Гаряча лінія кризової та юридичної підтримки Українського ветеранського фонду Мінветеранів &...
Тривала дія високих температур на робочому місці — це не просто дискомфорт, а серйозний ризик...
Уклали трудовий договір із найманим працівником? Подбайте про належні, безпечні й здорові умови прац...
З метою забезпечення дітей, зарахованих у новому навчальному році до першого класу закладу освіти, щ...
Послуги домашніх працівників в Україні стають все більш популярними. Це й не дивно, адже в сучасному...
Реабілітація дітей з інвалідністю – це відшкодування вартості реабілітаційних послуг для дітей...
Безпека на робочому місці – це один із ключових аспектів успішної та продуктивної діяльно...
10.07.2025 в управлінні соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради б...
Сучасній людині пропонують безліч різноманітних методів, порад для досягнення успіху. Але чому тоді...