Майстер-клас «Гномик». Іванівська бібліотека-філія
В Іванівській бібліотеці-філії під час майстер – класу її активні користувачі вигото...
Res --> 1
Одним із прогресивних напрямів розвитку галузі ядерної енергетики в світі є впровадження технологій малих модульних реакторів (ММР). Енергоатом долучається до цього процесу, ставлячи перед собою амбітні цілі на найближче десятиріччя.
Нові горизонти у розвитку технології малих модульних реакторів для АТ «НАЕК «Енергоатом» відкриває співпраця з міжнародними партнерами, зокрема з американською компанією Holtec International. Нещодавно Компанія отримала запрошення приєднатися до проєктної групи Holtec з реалізації малого модульного реактора SMR-300 на АЕС Palisades у США. Це свідчить про високу довіру міжнародних партнерів до українських атомників та їх професіоналізм.
Крім того, Енергоатом спільно з Holtec активно працює над створенням в Україні заводу з виробництва компонентів для ММР. Це не лише сприятиме розвитку вітчизняної промисловості, а й дозволить Україні стати регіональним хабом для виробництва та експорту ядерних технологій.
Слід нагадати, що Енергоатом вже має низку угод з провідними світовими розробниками технології ММР. А саме – французькою компанією EDF, британською Rolls-Royce та американськими Westinghouse і NuScale Power. Ця співпраця допоможе Енергоатому впроваджувати передові технології ММР в Україні, що є важливим кроком до енергетичної незалежності та сталого розвитку країни.
Енергоатом демонструє відповідальний підхід до екологічних питань розвитку атомної енергетики. 15 листопада на Південноукраїнській атомній електростанції відбулася конференція «Атомна енергетика і довкілля», організована фахівцями Енергоатома та ПАЕС. До участі у заході долучились експерти-екологи, науковці, юристи та представники Українського ядерного товариства.
Ключова тема обговорення конференції – перспективи розвитку Південноукраїнського енергетичного комплексу. Зокрема, експерти детально розглянули проєкт добудови Ташлицької гідроакумулювальної електростанції з позиції екологічної безпеки регіону.
В умовах постійних атак ворога на об’єкти енергетичної інфраструктури Україна потребує маневруючих потужностей. Тож добудова Ташлицької ГАЕС є кроком до посилення енергетичної безпеки нашої держави.
Учасники конференції вкотре підтвердили, що розвиток атомної енергетики в Україні може бути безпечним, із дотриманням високих стандартів екологічної безпеки.
Варто наголосити, що захист довкілля – це один із важливих аспектів роботи АТ «НАЕК «Енергоатом». Попри воєнний стан, Компанія продовжує фінансувати природоохоронні заходи, зокрема модернізацію еколого-хімічних лабораторій на АЕС. Крім того, НАЕК послідовно доводить, що розвиток атомної енергетики може бути безпечним та екологічно відповідальним.
Детальніше у відео - https://www.youtube.com/watch?v=rPwk7abv6hA
В Іванівській бібліотеці-філії під час майстер – класу її активні користувачі вигото...
Напередодні різдвяних свят у Костянтинівській бібліотеці-філії пройшли народознавчі посиде...
З 15 по 21 грудня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові за...
Відповідно до пункту 69 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постаново...
Новорічні свята – гаряча пора для пожежників. Під час новорічних святкувань стрімко зрост...
Станом на 23 грудня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
Станом на 01.10.2024 в Южноукраїнській міській громаді сталося 1093 нещасних випадків невиробничого...
Від імені Південноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з професійним с...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, солдата, розвідника-саніт...
Ще 26 загиблих Героїв нашої громади отримали звання Почесних громадян громади (посмертно), відповідн...