![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/23/news/box3/c2b21b73b6ff5934293883792447fe16.png)
Юридична підтримка ветеранам
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Res --> 1
14 грудня 2016 року о 9.00 ранку у приміщенні управління соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради буде працювати виїзна медико-технічна бригада Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства з обслуговування інвалідів Миколаївської області.
Замовлення будуть прийматися від інвалідів на протези кінцівок, ортези, ортопедичне взуття, корсети та бандажі. Для дітей до 18 років можна замовити ортези на нижні кінцівки (устілки) та корсети.
Для обслуговування громадян, які перебувають на обліку в протезно-ортопедичному підприємстві, необхідно при собі мати паспорт та направлення, видане управлінням соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради. Для отримання направлення потрібно до управління та подати наступні документи:
1) Заяву про взяття на облік встановленого зразка.
2) Оригінал паспорта та копія паспорта (1,2 сторінка та прописка) - для дорослих, для дітей – свідоцтво про народження та його копія.
3) Оригінал ідентифікаційного коду та його копія.
4) Висновок МСЕК про встановлення інвалідності для інвалідів, у разі, коли особа вперше звертається до управління соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці або змінюється група і причина інвалідності.
5) Індивідуальну програму реабілітації (для інваліда та дитини-інваліда) або висновок ЛКК (для інших осіб, інвалідів, група інвалідності яких установлена до 1 січня 2007 року як безстрокова або строк дії якої не закінчився), яка містить показання для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
6) Довідку про реєстрацію з місця проживання для дітей, у тому числі дітей-інвалідів, віком до 16 років.
7) Посвідчення пенсіонера або отримувача державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства або дітям-інвалідам.
Якщо звертається законний представник інваліда, дитини-інваліда, іншої особи він подає разом із зазначеними документами свій паспорт та документ, що підтверджує його повноваження законного представника.
Довідки за телефоном 5-50-03.
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....