![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/8a2559c916514787e6c5267a7a6caf8c.png)
Унікальна можливість для ВПО отримати нову професію, допомогти собі та громаді, де ви наразі проживаєте!
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Res --> 1
З 04.02. по 05.02.2016 року з метою підтвердження вищої атестаційної категорії в ДЗ «СМСЧ № 2 МОЗ України» працювала експертної комісія у складі голови групи Перекопайко Миколи Васильовича головного спеціалісту сектору техногенних катастроф управління надзвичайної медицини Медичного департаменту; та членів комісії: Клоченко Ігоря Васильовича завідувача сектору внутрішньої безпеки Управління роботи з персоналом та внутрішньої безпеки; Смірнової Ольги Сергіївни головного спеціалісту сектору оцінки та усунення корупційних ризиків; Михайлової Тетяни Михайлівна головного спеціалісту відділу надання лікувально-профілактичної допомоги населенню управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації, головного позаштатного спеціалісту управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації зі спеціальності «Терапія», експерту головної акредитаційної комісії при Міністерстві охорони здоров’я України, секретар експертної групи; Василенко Сергія Станіславовича провідного інженеру з метрології Миколаївської обласної лікарні; Голубенко Олександра Олександровича в.о. начальника управління Державної санітарно-епідеміологічної служби України Южноукраїнського міськрайонного управління Головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби в Миколаївській області; Глуховського Віктора Васильовича директора Південного українського центру з прав громадян в охороні здоров’я, за згодою; Малюка Віктора Вікторовича асистента кафедри акушерства та гінекології Одеського національного медичного університету.
За підсумками проведеної роботи СМСЧ № 2 присвоєна вища акредитаційна категорія, що є результатом постійної роботи, яка ведеться фахівцями медсанчастини. Для покращення роботи закладу, в ході перевірки були надані пропозиції: завершити встановлення аварійного дизельгенератора; завершити капітальний ремонт інфекційного відділення закладу; ініціювати перед місцевою владою питання щодо фінансового забезпечення придбання сучасного медичного обладнання: рентгенодіагностичного комплексу; біохімічного аналізатору; апарату штучної вентиляції легень; кювеза для пологового відділення, крісла «трансформера»; вирішити питання щодо введення додаткових посад лікарів-терапевтів з метою зменшення кількості прикріпленого населення на 1-ну посаду.
Начальник ДЗ «СМСЧ № 2» подякувала заступникам, завідувачам структурними підрозділами та колективу за сумлінну працю з підготовки до акредитації.
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...