![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/23/news/box3/c2b21b73b6ff5934293883792447fe16.png)
Юридична підтримка ветеранам
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Res --> 1
1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.
Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.
І наша увага і турбота необхідна їм кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до тих, хто своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.
Приємно, що багато хто з них ведуть активний спосіб життя, беруть участь в патріотичному вихованні молоді, захоплюються мистецтвом і творчістю.
Саме в цей день в Раду ветеранів Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил Організації ветеранів України завітав секретар міської ради Олександр АКУЛЕНКО, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марія ДРОЗДОВА, начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра ГЕХАД. Гості вручили учасникам заходу подарунки, солодощі, продовольчі набори і квіти. Секретар міської ради від імені керівництва міста та депутатського корпусу побажав учасникам заходу мирного неба, здоров’я, благополуччя. Та запевнив, що наступного року привітання буде відбуватися у більшому і просторому приміщенні.
Також, під час зустрічі обговорили механізм співпраці щодо забезпечення продовольчими наборами соціально незахищеної категорії громадян з числа членів цієї організації на період воєнного стану.
Не забула міська влада напередодні святкового дня і про людей похилого віку, які проживають в сільській місцевості. Соціальні працівники від імені міської влади передали 29.09.2022 продуктові набори жителям с.Іванівка с.Панкратове, смт Костянтинівка, с.Бузьке яким виповнилося 85 і більше років.
В такий нелегкий час міська влада не залишилася байдужою та піклується про малозабезпечених осіб з інвалідністю, які знаходяться в скрутному становищі. Особливо пріоритет надається особам з інвалідністю І групи. Саме такій громадянці П. дорадчий орган управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради вирішив надати допомогу у придбанні пральної машинки. Незважаючи на перепони у видатках з боку управління державної казначейської служби України в місті Южноукраїнську необхідну побутову техніку було придбано та вручено 23.09.2022.
Тож, сьогоднішній передсвятковий день був насичений приємними подіями та привітаннями для такої особливої та поважної категорії мешканців нашої громади.
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....