Оздоровлення дітей у 2026 році
Res --> 1
Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі осіб з інвалідністю в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.
Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав осіб з інвалідністю і їх участі в житті суспільства. Тому 02.12.2022 заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марія ДРОЗДОВА, начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра ГЕХАД та директор комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» Олена БОГАЧОВА з подарунками та частуванням завітали до Южноукраїнського міського товариства інвалідів «Союзу організацій інвалідів України».
Також для покращення матеріального становища особам з інвалідністю І групи та дітям з інвалідністю за кошти бюджету громади було здійснено одноразову грошову виплату в сумі 670,00 грн. кожному.






22 квітня 2026 року, у рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці, головним спеціалісто...
Рубан Юрій Павлович про Чорнобильську катастрофу знає не з чуток. Життя цього худорлявого, сивочолог...
17 квітня 2026 року управлінням соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради орган...
У 2026 році головний пріоритет МОП — психосоціальне здоров'я на роботі. З метою виконання...
Відповідно до плану заходів з відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Південноукраїнській міськ...
Гендерна рівність — це рівність прав і можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах суспільного...
15.04.2026 управлінням соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради організована р...
Напередодні Всесвітнього дня охорони праці ми хочемо нагадати: безпека — це не лише справна те...
На території Південноукраїнської міської територіальної громади понад 3 роки запроваджується тр...