Як виникла ідея відзначати День працівника соціальної сфери?
Ще в стародавньому світі в товариствах людей були ті, котрі відчували в собі сил...
Res --> 1
З метою привернення уваги до проблем людей з особливими потребами, захисту їх прав та благополуччя, у 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів.
Головним пріоритетом діяльності влади є поліпшення рівня життя та активізація участі осіб з обмеженими фізичними можливостями у політичному, соціальному, економічному та культурному житті суспільства.
30 листопада 2016 року напередодні Міжнародного дня інвалідів перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганна Мустяця, секретар Южноукраїнської міської ради Людмила Дзюбенко, начальник управління соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад, заступник начальника управління – начальник відділу соціальних, інвалідних та пенсійних питань Неля Кучеренко завітали до членів громадської організації «Южноукраїнське міське товариство інвалідів «Союзу організації інвалідів України» та пригостили їх запашним короваєм.
Під час зустрічі обговорювалися нагальні проблеми людей з обмеженими фізичними можливостями, саме: підвищення ефективності медичного забезпечення людей з інвалідністю, фінансове забезпечення заходів щодо соціальної захищеності інвалідів, діяльність комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, вдосконалення діяльності громадських організацій інвалідів.

Ще в стародавньому світі в товариствах людей були ті, котрі відчували в собі сил...
Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps спільно з партнерською організацію ГО «Вест Юкр...
28 жовтня 2025 року в приміщенні управління соціального захисту населення Південноукраїнської місь...
Рівні права та можливості для чоловіків та жінок є ключовим пріоритетом державної політики...
Розпочинається опалювальний сезон. З настанням холодної пори року багато людей для обігріву приміщен...
Уряд затвердив план заходів до Дня вшанування пам’яті Захисників і Захисниць України, учасникі...
23 жовтня міський голова Валерій Онуфрієнко провів зустріч з активом Ради ветеранів ВП ПАЕС. Близько...
Уявіть, що ви говорите про свої почуття, і вас розуміють і підтримують, замість того, щоб критикуват...
У місті Південноукраїнську проводяться роботи з обрізання дерев. Це пов'язано з профілактичною с...
До уваги мешканців Південноукраїнської територіальної громади, які опалюють житло твердим паливом!...