![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/dcd39c5afafc35352f389164ad8260f1.jpeg)
Стан ринку праці м. Южноукраїнська на 01.08.2024
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Res --> 1
Акція «Зробимо Україну чистою разом!» є частиною всесвітнього руху «Lets Do It World», що об’єднав 11 мільйонів людей в 112 країнах для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.
Нашою метою є виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом об’єднання громадського, комерційного та державного сектору для прибирання своїх міст та селищ.
Вже протягом п’яти років у різні суботи в усьому світі (1 день – 1 країна) проводяться великі прибирання, які об’єднують цілу країну.
В проекті приймають участь громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності.
У 2016 році в області «Зробимо Україну чистою разом!» почнеться 22 квітня на рекреаційних територіях Очаківського району як обласна акція «Чистий Кінбурн», а 23 квітня по всій території України з 10.00 до 20.00.
У рамках проекту відбудеться Всеукраїнський екологічний фестиваль чистоти, під час якого у різних куточках України пройдуть велопробіги, еко – квести, перегляд «зелених» фільмів, висадження дерев та квітів, благоустрій майданчиків, еко – форуми, майстер – класи, польова кухня та всеукраїнський флешмоб з найбільшої кількості зібраного сміття за 1 секунду.
Масштаб проекту збільшується з кожним роком. Кількість населених пунктів, які беруть участь в акції, та кількість відповідальних людей зростають в два рази щорічно.
В рамках проекту проводиться велика медіа – кампанія, із залученням зірок та лідерів думок, котрі здатні мотивувати молодь брати участь в акції. Також в Україні створена національна команда, котра залучає волонтерів, які координують акцію у своєму місті.
Акція «Зробимо Україну чистою разом!» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним проектом. Це соціальний проект, який проводиться виключно на громадських засадах.
Акцію «Зробимо Україну чистою разом» проводить молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine!». Проект вже став найбільшим соціальним проектом України, завоював велику кількість нагород та відзнак (Effie, Срібний Меркурій, Globe Awards, Green Awards, etc.).
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...