Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
З 03 по 30 листопада 2015 року проведено ІІ(обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року». Завданнями Конкурсу було виявлення якісно нових форм і методів, технологій організації виховної роботи, авторських педагогічних виховних програм , систем , моделей, обмін інформацією про сучасні науково-методичні та практичні досягнення, участь у реалізації міжнародних та регіональних проектів із проблем виховання.
Для участі в обласному Конкурсі надійшла 21 робота. У конкурсних матеріалах класні керівники продемонстрували власні моделі виховних систем та їх науково-методичне обґрунтування, сучасні інноваційні форми виховної роботи з учнями (квести, дебати, тренінги), авторські програми з проблем виховання, які відображають спільну діяльність учнів, педагогів, батьків, громадських організацій у розв'язанні питань виховної роботи. Наше місто на конкурсі представляла молодий, талановитий, перспективний класний керівник 6(10) – В класу Южноукраїнської гімназії № 1 Єлізарова Вероніка Геннадіївна. За вміння працювати з дітьми, за сучасні підходи у вихованні підростаючого покоління Вероніка Геннадіївна посіла почесне ІІ місце!
Керівництво міста вітає Вероніку Геннадіївну з перемогою і бажає професійних успіхів, міцного здоров’я та особистого щастя, натхнення для майбутніх життєвих звершень!
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...