![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів.
Звичайно, цей день не можна називати святковим. Проте він нагадує про необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.
Реалізація положень Конвенції ООН про права інвалідів, розв'язання проблем життєдіяльності осіб з обмеженими можливостями, забезпечення повноцінної їх участі у житті країни є пріоритетними напрямами соціальної політики Президента України П. Порошенко та уряду А. Яценюка.
Відзначаючи щороку Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Що для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства. Результатом спільної роботи влади, бізнесу та громадських організацій інвалідів стало поступове впровадження європейських стандартів життя для цієї категорії громадян, їх інтеграція у сучасне суспільство та виконання соціальних завдань Президента України.
Відділення ВД ФССНВ та ПЗ в м.Южноукраїнську докладає багато зусиль для того, щоб розширити та збільшити допомогу інвалідам виробництва, поліпшити їх добробут, медичне обслуговування, надати їм відповідні соціальні послуги, роблять усе можливе, щоб інваліди не залишилися зі своїми проблемами та болем наодинці.
То ж давайте всі разом допоможемо цим людям повірити в завтрашній день і людську доброту, зберегти в душі маленькі радощі і великі надії. Та звертаємося до Вас з проханням не забувати про інвалідів, які постраждали на виробництві та в свій час внесли значний вклад в розвиток Вашого підприємства та процвітання нашого міста. Пам'ятайте, що милосердя і співчуття завжди воздасться сторицею.
Користуючись нагодою, хочу подякувати всім, хто опікується інвалідами. Адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...