![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
21 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Нікітіної Я.О. У роботі взяли участь 8 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 14 осіб загального складу, начальники управлінь, служб та відділів місцевого самоврядування, засоби масової інформації.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 13 основних питань та 1 додаткове питання. Членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято зі змінами 12 рішень, 2 рішення не прийнято. Основними є такі питання: «Про затвердження мережі та контингенту позашкільних навчальних закладів міста Южноукраїнська на 2015-2016 навчальний рік», «Про створення розрахунково-аналітичної групи, затвердження її персонального складу та Положення про неї», «Про створення збірних пунктів евакуації населення, яке не є мешканцями міста Южноукраїнська», «Про затвердження посадового складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради та Положення про неї», «Про надання згоди на списання необоротних матеріальних активів з балансу управління освіти Южноукраїнської міської ради», «Про затвердження списку дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування у IV кварталі 2015 року», «Про внесення змін до Порядку використання коштів з міського бюджету на надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян на лікування та вирішення соціально-побутових проблем», «Про організацію харчування окремих категорій громадян та надання їм адресної допомоги в натуральному вигляді у 2016 році», «Про надання матеріальної допомоги», «Про надання жилих приміщень», «Про переведення з нежитлового фонду до житлового приміщення №№ 147,148 житлового будинку № 5 на проспекті Леніна», «Про взяття на квартирний облік».
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...